Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Microcar

 • Microcar M.GO

  Microcar M.GO KATEGORIA B1 , automat , 21 KM

  26500
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  6656 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  21 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Microcar Ligier

  Microcar Ligier 5 KM , Tapicerka welurowa , AUTOMAT

  8900
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  40000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Microcar S.A.S jest francuskim przedsiębiorstwem motoryzacyjnym zajmującym się w produkcji mikrosamochodów. Firma powstała w 1984 roku i od początku swojej działalności skupiła się na rynku małych samochodów przeznaczonych dla osób które nie posiadały uprawnień do prowadzenia standardowych pojazdów oraz dla młodzieży która nie osiągnęła wieku pozwalającego na ubieganie się o odpowiednie uprawnienia.


W 1995 roku spółka Microcar S.A.S została przejęta przez grupę Beneteau który zajmował się dotychczas produkcją luksusowych jachtów, łodzi motorowych, katamaranów czy domów inteligentnych. Obecność firmy Beneteau na rynku przez ponad 100 lat oraz wysokie standardy zaowocowały bardzo szybkimi efektami, w 2000 roku produkcja została przeniesiona do nowo wybudowanej fabryki, auta Microcar otrzymały nową jakość stając się liderem z zakresu innowacji na rynku.


W roku 2008 nastąpiło przejęcie spółki przez grupę Driveplanet której jednym z głównych akcjonariuszy jest spółka Ligier, również producent samochodów zajmujący się rynkiem mikro-aut. W chwili obecnej obie firmy posiadają 40% udziałów w rynku jeżeli chodzi o niszę związaną z mikro samochodami. Firmy współpracują i wspólnie rozwijają swoje produkty, dzięki efektowi skali a także kooperacji produkty firm Ligier oraz Microcar osiągają jakość i innowacyjność rozwiązań technicznych niedostępną dla konkurencji.


Aktualna oferta producenta skupiona jest na modelach z rodziny M.Go zaprezentowanych w2009 roku. Linia tych aut dostępna jest z silnikami benzynowymi oraz diesla, modele S, S PACK, MICA SXI oraz Sport a także z w pełni elektrycznym napędem. Przed wejściem na rynek rodziny M.go, Microcar był znany z rodziny aut MC, sprzedawanych jako modele MC1 oraz MC2, oba sprzedawane były jako auta 2 lub 4 miejscowe z wydłużonym o 40mm rozstawem osi. Firma sprzedaje również małe auto dostawcze, model Sherpa który wywodzi się od Ligiera X-Por. Jeżeli chodzi o auta osobowe to producent w swojej ofercie ma także takie modele jak, Due i bazujące na nim odmiany Due Dynamic, Due Fun, Due Initial, Due Premium a także modele Lyra, Virgo II oraz Virgo III.

Polska

Microcar - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Microcar w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt