Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Microcar Ligier

 • Microcar Ligier

  Microcar Ligier 5 KM , Tapicerka welurowa , AUTOMAT

  8900
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  40000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Microcar Ligier to pojazd zaliczany do grona tak zwanych mikrosamochodów. Oznacza to, że posiada on bardzo małe rozmiary i w jego wnętrzu istnieje możliwość przewożenia zaledwie dwóch osób. Prezentowany pojazd charakteryzuje się również umiarkowaną przestrzenią bagażową. Dzięki takim cechom samochód ten jest idealnym pojazdem dla osób poszukujących auta o charakterze miejskim zapewniającego dojazd do szkoły, pracy, miasta lub w inne miejsce na krótkim dystansie. Jest to idealny pojazd dla ludzi poszukujących małego, zwrotnego i niedrogiego pojazdu na krótkie wypady miejskie.


Warto zaznaczyć, że ze względu na swoją specyfikację techniczną prezentowany model samochodu znany pod nazwą Microcar Ligier może być użytkowany przez osoby, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B. Jest on dostępny dla ludzi z dowodem osobistym lub kartą motorowerową. Oznacza to, że takiego pojazdu mogą również użytkować osoby nieletnie. Pojazd ten stanowiłby dla nich ciekawy środek transportu do szkoły lub miasta. Auto takie wyposażono w różne elementy, takie jak na przykład centralny zamek, immobiliser, poduszka powietrzna, zestaw audio oraz inne rodzaje sprzętu charakterystyczne dla normalnych samochodów. Poprawiają one komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Tak jak w przypadku większości aut tego typu, również model Microcar Ligier jest samochodem wyposażonym w silnik benzynowy lub diesla o pojemności 0.5 litra. Taka jednostka napędowa generuje moc kilku koni mechanicznych, co pozwala na osiąganie maksymalnej prędkości 45 kilometrów na godzinę. Dzięki temu samochód może być użytkowany przez osoby nieletnie, które nie będą nim jeździły z nadmierną prędkością, ponieważ jest to po prostu niemożliwe. Taki pojazd to idealna alternatywa dla motoroweru lub skutera.

Polska

Microcar Ligier - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Microcar Ligier w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt