Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Microcar M.GO

 • Microcar M.GO

  Microcar M.GO KATEGORIA B1 , automat , 21 KM

  26500
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  6656 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  21 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Microcar M.Go to samochód osobowy zaliczany do grona tak zwanych mikrosamochodów. Jest to więc auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, w którym możliwe jest przewożenie maksymalnie dwóch osób. Nie jest to więc pojazd o charakterze rodzinnym tylko auto przeznaczone do użytkowania miejskiego, a także na krótkich dystansach. Samochód taki został stworzony z myślą o ludziach, którzy poszukują nie za szybkiego, zwrotnego oraz taniego w eksploatacji środka transportu zapewniającego dojazd do szkoły, pracy lub w inne miejsce.


Prezentowany model francuskiego samochodu jest pojazdem stworzonym z myślą o osobach, które są zainteresowane niedrogim rozwiązaniem stanowiącym alternatywę dla skutera. Ze względu na swoją specyfikację, model Microcar M.Go jest samochodem, z którego mogą korzystać osoby bez prawa jazdy kategorii B, w tym użytkownicy nieletni posiadający kartę motorowerową. Auto posiada bowiem podobne parametry do tych generowanych przez skutery, a także motorowery.


Prezentowany samochód Microcar M.Go jest wyposażony w sprzęt, taki jak na przykład komputer pokładowy, elektryczne szyby, światła LED, centralny zamek, poduszka powietrzna oraz w wiele innych elementów, dzięki którym jazda jest bardzo komfortowa, a poziom jej bezpieczeństwa jest wysoki. Ten 3-drzwiowy hatchback wyposażony jest w silnik o pojemności 0.5 litra, który generuje moc na poziomie 5,4 koni mechanicznych pozwala to na osiąganie prędkości na poziomie 45 km/h. Dzięki temu osoby nieletnie nie będą jeździć po drodze z nadmierną prędkością.

Polska

Microcar M.GO - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Microcar M.GO w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt