Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Gonow

 • Gonow altul

  Gonow altul TERENOWY , +LPG , bezwypadkowy

  25000
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  87000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  125 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Firma znana na rynku pod nazwą Gonow to chiński producent samochodów, aut o przeznaczeniu komercyjnym oraz pojazdów typu SUV. Główna siedziba tego koncernu mieści się w Taizhou, Zhejiang w Chinach. Marka ta wchodzi w skład grupy znanej pod nazwą GAC Group. Pojazdy tej firmy wytwarzane są pod nazwą GAC Gonow w Chinach oraz jako Gonow na innych rynkach. Firma została założona w 2003 roku w Taizhou, Zhejiang. Firma stale się rozwijała i wprowadzała na rynek coraz nowsze pojazdy, a sprzedaż rosła. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że w 2010 roku Gonow był pierwszym chińskim pojazdem, który zdobył punkty w rajdach samochodowych FIA. W 2010 roku firma Guangzhou Automobile Group Co. kupiła 51% akcji Gonow.


W ramach opisywanej marki powstało wiele modeli pojazdów. Do tego grona można zaliczyć model Gonow Dual Luck produkowany w latach 2003-2008. Był to pojazd SUV o nadwoziu kombi. Auto to było produkowane z silnikami 2.4 - 2.8 litra o mocy 51 - 92 kW.


Kolejnym ciekawym SUV-em w wersji kombi był model Gonow GS50. Ten solidny pojazd sportowo-użytkowy był dostępny w wersji z silnikiem benzynowym o pojemności 2.2 litra i mocy 75 kW oraz silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2.8 litra i mocy 57 - 67,6 kW.


Do grona pojazdów tej chińskiej marki można też zaliczyć modele Gonow GS-1. Były to również auta typu SUV z nadwoziem kombi. Dysponowały one silnikami benzynowymi o pojemności 2.4 litra i mocy 92 kW.


Oczywiście firma Gonow wprowadziła na rynek wiele innych aut, a te 3 modele wspomniane powyżej są tylko przykładami.

Polska

Gonow - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Gonow w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt