Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 18.05.2020 · 0 komentarzy · 1497 wyświetleń

Wyposażenie Mercedesa E 350

Bentley nie jest okazją! Dotyczy to również podstawowej wersji bestsellera Continental. Może tak być, ponieważ podstawowy model Bentleya oznacza: V8 biturbo z 550 PS, aw przypadku Continental GTC  jest podstawową .Każdy, kto myśli, że wszystko jest już na pokładzie w tej cenie, jest w błędzie. Lista dopłat jest długa!

Kiedy dostałem samochód testowy, byłem zaskoczony: Bentley Continental GTC V8 w kolorze „Monaco Yellow” całkowicie bez chromu, ale z czarnymi wykończeniami - dzięki „specyfikacji Blackline”. Nie robi się o wiele bardziej widoczny! Jednocześnie, nie mniej nietypowy, w końcu większość Bentleya jest skonfigurowana w subtelnych kolorach o wiele bardziej dyskretnie. Kolor jasnożółty niekoniecznie jest preferowanym kolorem dla brytyjskich dżentelmenów.

Kolor Mercedesa E 350

Nie zawsze muszą być konwencjonalne. Potwierdza to również nasza niereprezentatywna ankieta na Instagramie, w której 68 procent użytkowników znajduje żółte „mega” Bentleya. Lubię też kolor! Czarno-żółty wzór we wnętrzu jest umiejętnie rejestrowane, aby pasowało do jasnego malowania. Skórzane wnętrze Belugi jest zaakcentowane żółtymi przeszyciami i haftowanymi „Flying Bs”. Ponadto żadne nieodpowiednie drewniane listwy ozdobne nie niszczą kokpitu, zamiast tego Bentley wykorzystuje podatne na odciski palców elementy lakieru fortepianowego.


Istnieją trzy różne systemy dźwiękowe dla Bentley Continental. „Naim for Bentley” to najlepsza wersja.

„Specyfikacja stulecia” kryje logo firmy Bentley ze złotą obwódką oraz odniesienie do 100. rocznicy firmy w 2019 r.. Moim zdaniem niezastąpionymi opcjami w Continental GTC są obrotowo obracający się osiowo wyświetlacz, który jest dostępny tylko w tej formie w firmie Bentley, oraz nagłośnienie „Naim for Bentley” z 18 głośnikami i całkowitą mocą 2200 W. Innymi słowy, najlepszy system dźwiękowy, jaki kiedykolwiek słyszałem w samochodzie!

Cena testowego samochodu 

Uzupełnieniem konfiguracji są drobiazgi, takie jak oświetlenie otoczenia, urządzenie śledzące GPS, ładowanie indukcyjne i maty podłogowe o głębokim stosie. Te dodatki się sumują. W związku z tym oznacza to, że wyposażenie specjalne kosztuje więcej niż nowy Mercedes E 350.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt