Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 25.08.2022 · 0 komentarzy · 1376 wyświetleń

Nowoczesne rozwiązania dla branży transportowej

Transport, logistyka i spedycja to ważne branże, liczące się we współczesnej gospodarce. Polska branża TSL ma duży potencjał, a w ostatnim czasie jeszcze zyskała na znaczeniu. Dzięki cyfrowej transformacji firmy działające w tej branży zyskały wiele ułatwień, co jest bardzo ważne po wdrożeniu tzw. pakietu mobilności. Poznaj najważniejsze narzędzia, które ułatwiają pracę w TSL.

Oprogramowanie 4Trans z oferty Inelo

Dostawcy usług transportowych chętnie wykorzystują nowe technologie do usprawnienia pracy. 4Trans to nowoczesne oprogramowanie złożone z modułów, które pozwalają na pełną kontrolę i rozliczanie czasu pracy kierowców, a także wykrycie ew. próby manipulacji przy danych z tachografów. 

4Trans to numer jeden na rynku – jest najczęściej wybieranym programem służącym do rozliczania i analizy czasu pracy kierowców. Program został opracowany dla firm transportowych działających w branży TSL – można go dostosować do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa transportowego.

4Trans ma wiele zalet, między innymi:


    • Sprawia, że masz wszystko pod kontrolą i w zasięgu ręki. Sprawdzaj na bieżąco dane, analizuj czas pracy kierowców, zarządzaj delegacjami i nadgodzinami, znajdź dany pojazd na mapie, kontroluj status zleceń, bądź w stałym kontakcie z kierowcą, generuj czytelne raporty i wystawiaj faktury

    • Gwarantuje firmie lepszą wydajność. Dane wprowadzone zagwarantuję, że praca będzie wydajniejsza i prostsza;

    • W pełni bezpieczne i proste archiwizowanie danych,

    • Dopasuj 4Trans do potrzeb Twojej firmy. Możesz obsługiwać nawet kilkadziesiąt stanowisko w tym samym czasie. Z systemu można korzystać pojedynczo albo sieciowo jednocześnie, w zależności od wielkości firmy,

    • Został dostosowany do regulacji wprowadzonych wraz z pakietem mobilności – 4Trans to gwarancja zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Innowacyjne rozwiązania w branży TSL – co przyniesie przyszłość?

Ważne w branży TSL jest usprawnianie łańcucha dostaw, możliwe dzięki nowoczesnym technologiom. Jakiś czas temu etap cyfrowej transformacji rozpoczął się także w tej branży. Mówi się nawet o wdrożeniu Big Data i uczenia maszynowego czy też o wprowadzeniu samo-jeżdżących środków transportu, a także dronów dostarczających paczki.

Więcej na temat oprogramowania 4Trans do analizy i rozliczania pracy kierowców i funkcjonowania firmy z branży TSL znajdziesz tutaj: https://inelo.pl/produkty/oprogramowanie-dla-transportu/4trans/. Poznaj całą ofertę narzędzi ułatwiających działanie firmy transportowej.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt