Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 20.07.2022 · 0 komentarzy · 548 wyświetleń

Nowy Mercedes GLC SUV

Sportowa prezentacja nowego SUV-a GLC przykuwa uwagę nie tylko w mieście, ale również i poza nim. Najnowocześniejsze systemy wspomagania i komfort kierowcy oraz pasażerów to jedynie niektóre z cech charakteryzujących nowe auto.

Wyposażenie zewnętrzne

Przód nowego SUV-a GLC to połączenie sportu i elegancji. Znajduje się tam atrapa chłodnicy w kształcie gwiazdy. Dwuczęściowe, dzielone światło tylne posiada trójwymiarowe wnętrze. Obręcze kół ze stopów lekkich mają rozmiary od 45,7 cm do 50,8 cm (18” i 20”). Dla tego samochodu zostało również zaprojektowane nowe nadwozie. 

Wyposażenie wewnętrzne

Najnowsza generacja systemu MBUX pozwala na jeszcze lepsze połączenie technologii cyfrowej z wrażeniami, jakie daje kierowcy jazda. W jaki sposób? System MBUX jest w stanie rozpoznawać ulubione listy odtwarzania, stacje radiowe czy nawet trasy nawigacji dzięki indywidualnemu profilowi użytkownika. Co więcej, posiada funkcję asystenta głosowego.

Co wpływa na wysoki komfort nowego Mercedesa?

Mercedes to jedna z marek luksusowych, gdzie komfort kierowcy i pasażerów stawiany jest na najwyższym miejscu. Nowy GLC wyposażony jest w klapę tylną EASY-PACK, czyli przestronny, funkcjonalny bagażnik wykończony w wysokim standardzie.

Układ kierowniczy z tylną osią wspomaga energiczny styl jazdy przy średnich i niskich prędkościach, co zapewnia większą zwrotność dzięki mniejszemu promieniowi skrętu. Przy większych prędkościach, układ ten gwarantuje stabilność jazdy.

Co więcej, na wysoki poziom komfortu nowego GLC składają się fotele z różnymi funkcjami masażu, dzięki czemu zarówno kierowca jak i pasażer są zrelaksowani i wypoczęci. 

Ponadto, system DIGITAL LIGHT odpowiada za idealną widoczność na drodze. Jest on dostosowany do wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Na zmieniające się warunki pogodowe, system ten reaguje światłem o wysokiej rozdzielczości. 

Bezpieczeństwo

Dla każdego kierowcy decydującego się na zakup nowego auta, bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Nowy GLC posiada system boczny PRE-SAFE Impulse - kiedy wyczuje on zbliżającą się kolizję boczną zainicjuje działania, które przesuwają pasażera w kierunku środka pojazdu, dzięki czemu może to zmniejszyć ryzyko urazów w trakcie różnych wypadków.

Silnik

Nowy GLS SUV posiada napęd hybrydowy plug-in, charakteryzujący się efektywnością systemu, wysoką wydajnością oraz zwiększonym zasięgiem przy zasilaniu energią elektryczną. Dostępny jest w trzech wersjach silnikowych:

  • GLC 300 de 4MATIC,
  • GLC 400 e 4MATIC,
  • GLC 300 e 4MATIC.

Opracowanie artykułu: MB Motors - autoryzowany salon marki Mercedes-Benz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nowego Mercedesa GLS SUV. Umów się na jazdę testową już dziś.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt