Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 29.06.2023 · 0 komentarzy · 474 wyświetleń

Zarządzaj firmową flotą z pomocą systemu ERP

Firmowa flota samochodów dochodzi do ogromnych rozmiarów, co generuje mnóstwo istotnych informacji. Aby nimi skutecznie zarządzać, potrzebny jest sprawny i skuteczny system zarządzania zasobami firmy. Dlaczego warto wybrać akurat ERP? Rozwiązanie to dotyczy nie tylko pojazdów należących do przedsiębiorstwa, ale wszystkich procesów zachodzących w firmie. Nie jest to jedyna zaleta tego systemu. Dowiedz się, jak wzorowo dbać o flotę pojazdów, korzystając z oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Jak zadbać o firmową flotę?

Zarządzanie flotą firmową nie jest prostym zadaniem, głównie ze względu na dużą ilość informacji do analizy. Dlatego warto wspomagać się różnymi narzędziami. Jednym z nich jest system ERP, stworzony do zarządzania zasobami dużych przedsiębiorstw. W jaki sposób może on się przydać w przypadku pojazdów?

  • Dane odnośnie samochodów zbierane są w czasie rzeczywistym, co ułatwia planowanie ich użycia.
  • Śledzenie trasy przejazdu umożliwia wysyłanie powiadomień do klienta o stanie realizacji danego zadania (np. śledzenie paczek czy dostaw). Ułatwia także bieżące analizowanie sytuacji i reagowanie na ewentualne opóźnienia.
  • Nowoczesny system ERP zbiera duże ilości danych i wyświetla je w formie wstępnie przygotowanych raportów. Planowanie przeglądów i wyliczanie kosztów eksploatacji może odbywać się w dużej części automatycznie, odciążając tym samym pracowników.
  • System klasy ERP to nie tylko dbanie o flotę. Wszystkie zebrane informacje trafiają do jednej, wspólnej bazy danych i są od razu dostępne dla innych działów firmy, jak na przykład księgowość.

Wdrożenie systemu ERP to znaczne przyśpieszenie przepływu informacji i zautomatyzowanie wielu procesów, które odbywają się w Twoim przedsiębiorstwie. W efekcie możesz podejmować decyzje znacznie szybciej, a koszty działalności są znacznie mniejsze niż dotychczas.

System ERP skrojony pod Twoje potrzeby

Oprogramowanie ERP do zarządzania zasobami firmy to nowoczesne narzędzie pozwalające na zdobycie przewagi na rynku. Modułowa budowa tego rozwiązania ułatwia dołączanie zintegrowanych narzędzi wspomagające poszczególne działy firmy oraz ich aktualizację zgodnie z najnowszymi, dostępnymi technologiami. To właśnie dlatego system ERP stanowi podstawę rewolucji przemysłowej 4.0. Wspomaga on ogólne działanie firmy, a jednocześnie dostarcza narzędzia do analizowania i zarządzania poszczególnymi jej elementami, jak flota pojazdów. Szybki przepływ informacji oraz automatyzacja usprawnia podstawowe działania, które do tej pory wymagały prowadzenia obszernej dokumentacji. Jednocześnie tego typu system jest znacznie bezpieczniejszy od kilku różnych programów, wymagających przesyłania informacji między nimi.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt