Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Aston Martin DBS

 • Aston Martin DBS

  Aston Martin DBS Zakupiony jako nowy w Aston Martin Warszawa

  629000
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  45000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  517 KM
  Poj. silnika:
  6000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Aston Martin DBS jest pojazdem o charakterze sportowym, który jest produkowany od 2008 roku aż po dziś dzień. Nazwę tego auta zapożyczono od wersji, która była produkowana w latach 1967-1972 i jest to następca modelu znanego jako Aston Martin V12 Vanquish S. Jest to 2-drzwiowe coupe, które w zależności od potrzeb klienta może posiadać miejsce dla 2 lub 4 pasażerów. Samochód ten nie jest autem rodzinnym ani miejskim. Jest to pojazd dla osób, które lubią bardzo szybką i dynamiczną jazdę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa umożliwiające korzystanie z auta na normalnych drogach.


Ciekawostką jest fakt, że prezentowany samochód pojawił się w filmach z Jamesem Bondem: "Casino Royale" oraz "Quantum of Solace". Jest to 2-drzwiowe coupe posiadające manualną lub sekwencyjną skrzynię biegów (6 przełożeń). Samochód posiada napęd na tylną oś i zastosowano w nim bardzo potężną jednostkę napędową o pojemności 5,9 litra. Jest to zmodyfikowany silnik przeniesiony z modelu DB9. Zapewnia on przyspieszenie do 100 km/h w czasie 4,3 sekund. Prędkość maksymalna tego pojazdu to aż 378 km/h (575 koni mechanicznych).


Oczywiście Aston Martin DBS jest luksusowym pojazdem sportowym przeznaczonym dla klientów posiadających bardzo zasobne portfele. Dzięki nowoczesnym systemom i układom zastosowanym w tym samochodzie, kierowca oraz pasażerowie mają zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa pomimo dużych prędkości i przeciążeń spowodowanych takimi prędkościami.

Polska

Aston Martin DBS - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aston Martin DBS w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt