Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Aston Martin Rapide

aston martin rapide

Aston Martin Rapide jest sportowym samochodem osobowym o bardzo luksusowym charakterze. Jest to pojazd posiadający większą masę niż tradycyjny samochód sportowy. Oznacza to, że spełnia on wymagania osób, którym zależy nie tylko na dynamice i ogromnych prędkościach, ale również na najwyższym poziomie komfortu. Dzięki temu samochód ten nadaje się do użytkowania na długich trasach.


Aston Martin Rapide jest produkowany od 2010 roku aż do dziś. Pojazd ten bazuje na modelu DB9, a w 2013 roku wprowadzono wersję odświeżoną, która posiada nowy grill oraz tylny spojler, a także bogatsze wnętrze, czujniki ułatwiające cofanie, a także bogaty system odpowiedzialny za odtwarzanie multimediów.


Aston Martin Rapide jest 5-drzwiowym samochodem typu liftback posiadającym tylny napęd oraz 6-biegową automatyczną skrzynię biegów. Samochód ten jest dostępny w dwóch wersjach silnikowych. W obu przypadkach stosowane są jednostki napędowe o pojemności 5.9 litra, z tym że jeden model posiada moc 477 koni mechanicznych, a drugi 558 koni mechanicznych. Silnik o mocy 477 koni mechanicznych osiąga prędkość maksymalną na poziomie 303 km/h oraz przyspiesza do 100 km/h w czasie 5,3 sekund. Ulepszona wersja silnika o mocy 558 km/h charakteryzuje się osiągami, takimi jak 305 km/h prędkości maksymalnej oraz czasem przyspieszenia do 100 km/h stojącym na poziomie 4,9 sekundy.


Prezentowany samochód jest bardzo dynamicznym pojazdem, który dysponuje nowoczesnym wyposażeniem wpływającym w niezwykle pozytywny sposób na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w nawet bardzo długiej trasie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu aston martin rapide?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Aston Martin Rapide jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Aston Martin Rapide. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt