Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Aston Martin Vanquish

aston martin vanquish

Pojazd znany pod nazwą Aston Martin Vanquish jest brytyjskim samochodem sportowym, który charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami, wysoką prędkością i przyspieszeniem. Pomimo swojego sportowego charakteru, pojazd ten zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy nawet na bardzo długich czasach. Jest to 2-drzwiowe coupe, które ze względu na ograniczone miejsce nie może spełniać zadania pojazdu rodzinnego. Jest to raczej propozycja dla bogatych osób, którym zależy na szybkiej, agresywnej jeździe.


Aston Martin Vanquish pierwszej generacji był produkowany w latach 2001-2007. Był to pojazd dostępny z układem siedzeń 2+2. Pojazd ten posiadał bardzo dynamiczny silnik V12 o pojemności 5.9 litra (460 koni mechanicznych) oraz dysponował ręczną, elektrohydrauliczną skrzynią biegów. Samochód ten był wyposażony w ABS oraz elektryczny rozdział siły hamowania. Systemy te pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.


Wersja Aston Martin Vanquish S była produkowana w latach 2004-2007. W modelu tym delikatnie zmieniono wygląd oraz wprowadzono bardziej dynamiczny silnik 5.9 litra o mocy 520 koni mechanicznych. W porównaniu z poprzednim modelem, maksymalna prędkość wynosi 321 km/h, więc jest większa (w poprzednim modelu było to 306 km/h).


Aston Martin Vanquish drugiej generacji jest produkowany od 2012 roku aż do dziś. Pojazd ten jest dostępny jako 2-drzwiowe coupe lub kabriolet. Samochód ten jest dostępny z automatyczną skrzynią biegów posiadającą 6 lub 8 przełożeń. Istnieje kilka wersji silnikowych (dla modeli coupe oraz Volante). Wszystkie posiadają pojemność 5.9 litra. Prędkość maksymalna waha się w granicach 295-324 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h w granicach 3.6-4.1 sekundy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu aston martin vanquish?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Aston Martin Vanquish jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Aston Martin Vanquish. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt