Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Brilliance BS6

 • Brilliance BS6

  Brilliance BS6 wygodny , zadbany , Bezwypadkowy

  11900
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  104292 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  1998 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Brilliance BS6 to model samochodu osobowego produkowanego przez chińską firmę Brilliance Auto. Jest to pierwszy chiński pojazd, który pojawił się na europejskim rynku motoryzacyjnym. Opisywany samochód jest dużym pojazdem o nadwoziu coupe, który jest w stanie zapewnić komfortowe warunki podróży 4-5 osobom. Bogate wyposażenie wpływa pozytywnie nie tylko na komfort, ale również na bezpieczeństwo podróży. Oznacza to, że opisywany samochód nadaje się do użytkowania jako pojazd o charakterze rodzinnym, który zapewni jak najlepsze warunki podróży zarówno na krótkich, jak również na długich trasach.


Prezentowany model Brilliance BS6 pojawił się na rynku europejskim w 2006 roku pod nazwą Zhonghua M1. Jego nazwę zmieniono na Brilliance BS6 w roku 2007. Rok później prezentowany model przeszedł lifting obejmujący zmiany wnętrza oraz na zewnątrz. Silnik tego pojazdu jest oczywiście umieszczony w jego przedniej części. Dodatkowo warto dodać, że prezentowany samochód dysponuje napędem na przednią oś.


Prezentowany pojazd Brilliance BS6 budzi pewne kontrowersje, ponieważ wielu ekspertów zarzuca mu niską jakość wykonania. Dodatkowo auto uzyskało słabe wyniki w czasie testów zderzeniowych. Mimo to pojazd cieszył się sporym zainteresowaniem.


Prezentowany model pojazdu o nazwie Brilliance BS6 jest wyposażony w silniki 2.0 oraz 2.4 l. Są to jednostki napędowe, które charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami typowymi dla samochodów o charakterze rodzinnym. Oczywiście oprócz tego modelu, na rynek wprowadzono inne wersje, które uzyskały lepszą opinię oraz wyniki testów zderzeniowych.

Polska

Brilliance BS6 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Brilliance BS6 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt