Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chatenet Barooder

chatenet barooder

Samochód znany jako Chatenet Barooder jest pojazdem zaprojektowanym z myślą o osobach, które nie posiadają prawa jazdy, a także o nieletnich, którzy dysponują kartą motorowerową lub dokumentem typu B1. To właśnie dla takich osób powstał prezentowany mikrosamochód. Jest to oczywiście pojazd o bardzo małych rozmiarach, w którym zmieszczą się maksymalnie dwie osoby. Może on służyć jako auto gwarantujące dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, itp. Głównym przeznaczeniem, ze względu na ograniczoną prędkość jest jazda miejska lub pokonywanie krótkich dystansów w trasie.


Prezentowany samochód Chatenet Barooder może być użytkowany nie tylko przez posiadaczy prawa jazdy kategorii B1, ale również przez osoby posiadające prawo jazdy AM, czyli nawet przez 14-latków. Mały rozmiar tego samochodu sprawia, że wykonywanie podstawowych manewrów, takich jak parkowanie nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Ryzyko zarysowania innych pojazdów jest niskie, ponieważ prezentowane auto zmieści się w nawet bardzo ciasnych przestrzeniach. Warto też wspomnieć o dodatkowych udogodnieniach, takich jak na przykład centralny zamek.


Chatenet Barooder jest samochodem wyposażonym w bardzo mały silnik o pojemności 0.5 litra. Generuje on moc 5 koni mechanicznych i w związku z tym prędkość takiego pojazdu oscyluje w granicach 45-50 km/h. Pozwoli to na uniknięcie niebezpiecznie szybkiej jazdy, która w przypadku młodych kierowców jest bardzo prawdopodobna. Atutem tego auta jest jego ekonomiczny charakter. Pojazd ten ze względu na małą moc i pojemność spala około 3-4 litrów paliwa na 100 km.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chatenet barooder?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chatenet Barooder jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chatenet Barooder. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt