Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chatenet CH26

 • Chatenet CH26

  Chatenet CH26 GWARANCJA , AUTOMAT , ŚWIATŁA LED

  38900
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  13120 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  523 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Chatenet CH26 to ciekawa propozycja dla osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B. Jest to samochód, który może być użytkowany przez posiadaczy uprawnień typu AM lub B1, czyli innymi słowy autem tym mogą jeździć osoby w wieku 14 lat. Opisywany pojazd należy do grupy mikrosamochodów, czyli pojazdów o bardzo małych rozmiarach służących głównie do pokonywania małych dystansów w ruchu miejskim.


Prezentowany pojazd Chatenet CH26 posiada miejsce dla dwóch osób. Nie jest to więc auto rodzinne. Samochód ten może spełniać zadania środka transportu stworzonego z myślą o ludziach poszukujących niedrogiego w utrzymaniu auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, itp. Jest to też świetna okazja dla nieletnich - dzięki temu samochodowi mogą nauczyć się jazdy w ruchu drogowym, a zdobyta wiedza i doświadczenie ułatwi uzyskanie prawa jazdy kategorii B.


Chatenet CH26 to samochód dysponujący silnikiem o pojemności 0.5 litra. Jest to jednostka napędowa generująca moc na poziomie 5 koni mechanicznych, a oferowana prędkość maksymalna to poziom 45 kilometrów na godzinę. Są to więc osiągi charakterystyczne dla motorowerów. Dzięki temu pojazd nadaje się do użytkowania przez nieletnich użytkowników ruchu drogowego. Masa pojazdu to tylko 349 kilogramów. Dzięki temu oraz niskim osiągom pojazd spala zaledwie 3 litry paliwa na 100 kilometrów, a jego zasięg to 500 kilometrów.


Możliwość użytkowania auta Chatenet CH26 przez nieletnich, zwrotność, małe rozmiary oraz ekonomiczny charakter to najważniejsze atuty tego samochodu. Dla niepełnoletnich kierowców problemem może być jednak dość wysoka cena zakupu auta.

Polska

Chatenet CH26 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chatenet CH26 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt