Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chatenet CH26

chatenet ch26

Chatenet CH26 to ciekawa propozycja dla osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B. Jest to samochód, który może być użytkowany przez posiadaczy uprawnień typu AM lub B1, czyli innymi słowy autem tym mogą jeździć osoby w wieku 14 lat. Opisywany pojazd należy do grupy mikrosamochodów, czyli pojazdów o bardzo małych rozmiarach służących głównie do pokonywania małych dystansów w ruchu miejskim.


Prezentowany pojazd Chatenet CH26 posiada miejsce dla dwóch osób. Nie jest to więc auto rodzinne. Samochód ten może spełniać zadania środka transportu stworzonego z myślą o ludziach poszukujących niedrogiego w utrzymaniu auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, itp. Jest to też świetna okazja dla nieletnich - dzięki temu samochodowi mogą nauczyć się jazdy w ruchu drogowym, a zdobyta wiedza i doświadczenie ułatwi uzyskanie prawa jazdy kategorii B.


Chatenet CH26 to samochód dysponujący silnikiem o pojemności 0.5 litra. Jest to jednostka napędowa generująca moc na poziomie 5 koni mechanicznych, a oferowana prędkość maksymalna to poziom 45 kilometrów na godzinę. Są to więc osiągi charakterystyczne dla motorowerów. Dzięki temu pojazd nadaje się do użytkowania przez nieletnich użytkowników ruchu drogowego. Masa pojazdu to tylko 349 kilogramów. Dzięki temu oraz niskim osiągom pojazd spala zaledwie 3 litry paliwa na 100 kilometrów, a jego zasięg to 500 kilometrów.


Możliwość użytkowania auta Chatenet CH26 przez nieletnich, zwrotność, małe rozmiary oraz ekonomiczny charakter to najważniejsze atuty tego samochodu. Dla niepełnoletnich kierowców problemem może być jednak dość wysoka cena zakupu auta.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chatenet ch26?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chatenet CH26 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chatenet CH26. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt