Niewa┼╝ne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawa─ç


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia bieg├│w

Moc silnika

Pojemno┼Ť─ç silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cz─ůsteczek sta┼éych

Nap─Öd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chatenet CH30

chatenet ch30

Pojazd znany pod nazw─ů Chatenet CH30 jest samochodem osobowym wchodz─ůcym do segmentu tak zwanych mikrosamochodów. Auto tego typu jest przeznaczone dla osób, które posiadaj─ů prawo jazdy kategorii B lub B1. Oznacza to, ┼╝e mog─ů nim je┼║dzi─ç równie┼╝ osoby nieletnie. Chatenet CH30 zosta┼é stworzony z my┼Ťl─ů o osobach, którym zale┼╝y na komfortowym poje┼║dzie zapewniaj─ůcym dojazd do pracy, szko┼éy, miasta, itp. Jest on przeznaczony g┼éównie do jazdy w ruchu miejskim, ale radzi sobie równie┼╝ dobrze w trasie.


Samochód znany na rynku jako Chatenet CH30 jest autem wyposa┼╝onym w jednostopniow─ů automatyczn─ů skrzyni─Ö biegów odpowiedzialn─ů za przenoszenie mocy na nap─Öd. Opisywany samochód jest wyposa┼╝ony w silnik benzynowy o pojemno┼Ťci 0.5 litra. Generuje on moc na poziomie 20 koni mechanicznych. Pozwala to na rozwijanie pr─Ödko┼Ťci maksymalnej na poziomie 100 kilometrów na godzin─Ö. Atutem auta jest niska masa, dzi─Öki której mo┼╝liwe jest zmniejszenie poziomu spalania paliwa do warto┼Ťci 3,9 litrów na 100 kilometrów w trybie mieszanym oraz 5 litrów na 100 kilometrów w trybie miejskim.


Prezentowany samochód Chatenet CH30 dysponuje wzmocnion─ů ram─ů nadwozia w przedniej cz─Ö┼Ťci pojazdu, czujnik zu┼╝ycia klocków hamulcowych, wydajny system wentylacji, korektor si┼éy hamowania, ┼Ťwiat┼éa do jazdy dziennej, system nag┼éego hamowania, który odpowiada za odblokowanie drzwi oraz uruchomienie ┼Ťwiate┼é awaryjnych, a tak┼╝e wiele innych elementów i systemów, które odpowiadaj─ů za popraw─Ö komfortu, przyjemno┼Ťci i przede wszystkim bezpiecze┼ästwa jazdy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chatenet ch30?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chatenet CH30 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chatenet CH30. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wy┼Ťlij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt