Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

GMC Savana

 • GMC Savana

  GMC Savana 325 KM , 7-osobowy , I właściciel

  65000
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  36000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  325 KM
  Poj. silnika:
  5300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą GMC Savana jest pojazdem o charakterze dostawczym lub pasażerskim. Jest to auto charakteryzujące się dużą przestronnością. Dzięki niej możliwe jest przewożenie większej ilości osób lub ładunków w zależności od wybranej wersji. Jest to pełnowymiarowy pojazd, który jest głównie wykorzystywany przez firmy ceniące sobie właściwości dostawcze aut. Opisywany samochód jest również wykorzystywany przez użytkowników prywatnych, ale jednak o wiele bardziej popularne jest użytkowanie komercyjne.


Pierwszą generację opisywanego modelu GMC Savana produkowano w latach 1996-2002 jako van pełnowymiarowy. Auto tego rodzaju charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać bardzo duże ciężary generowane przez przewożonych ludzi oraz ładunki. Prezentowany samochód był produkowany w wersji 3, a także 4-drzwiowej. Posiadał on napęd na tylną oś lub na cztery koła, a moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki stosowane w tym modelu posiadały pojemność 4.3-8.1 litra. Były to bardzo mocne jednostki, które dobrze radziły sobie z tak dużym pojazdem posiadającym duże obciążenie.


Od 2003 roku aż po dziś dzień produkowana jest wersja GMC Savana po liftingu. Główne zmiany dotyczyły więc wyglądu zewnętrznego. Jest to nadal pojazd 3 i 4-drzwiowy z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Oprócz 4-biegowego automatu zastosowano 6-biegową skrzynię automatyczną. W aucie zastosowano bardzo mocne silniki o pojemności 4.3-6.6 litra.

Polska

GMC Savana - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. GMC Savana w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt