Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

GMC Yukon

 • GMC Yukon

  GMC Yukon 6.0 , 8-osobowy , skóra

  44999
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  227000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  320 KM
  Poj. silnika:
  6000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany jako GMC Yukon jest bardziej popularny pod swoją inną nazwą - Chevrolet Tahoe. Auto tego rodzaju jest pojazdem zaliczanym do grupy samochodów SUV o dużych rozmiarach. Są to przestronne pojazdy zapewniające możliwość przewożenia wielu osób. Oznacza to, że mogą być one z powodzeniem wykorzystywane jako auta rodzinne dla osób, które cenią sobie przestronne oraz komfortowe wnętrza.


Pierwsza generacja opisywanego auta GMC Yukon to lata produkcji od 1992 do 1999 roku. Model ten był produkowany jako SUV z nadwoziem 3 lub 5-drzwiowym. Był to pojazd dla zamożniejszych rodzin. Dysponował on bogatym wyposażeniem odpowiadającym za zapewnienie jak najwyższego poziomu wygody, a także bezpieczeństwa jazdy. Samochód tej generacji posiadał napęd na tylną oś lub na cztery koła oraz skrzynię biegów z 4 przełożeniami w wersji automatycznej. Dostępne były również skrzynie manualne, które posiadały 5-przełożeń. Mocne silniki 5.7 i 6.5 litra zapewniały dobre osiągi na szosach, a także w terenie.


Druga generacja GMC Yukon była produkowana w latach 2000-2006. Nie różniła się za bardzo wyglądem od pierwszej wersji. Wprowadzono jednak pewne usprawnienia i udogodnienia dla kierowców, a także pasażerów. Zrezygnowano z manualnej skrzyni i pozostawiono wersję automatyczną z 4 przełożeniami. Zastosowano również mniejsze, ale równie dynamiczne co w pierwszej wersji silniki. Tym razem ich pojemność to 4.8 i 5.3 litra.


Trzecia generacja GMC Yukon jest produkowana od 2006 roku. Wersja ta różni się od poprzedniczek wyglądem zewnętrznym oraz wyposażeniem. Do 4-biegowego automatu dodano wersję 6-stopniową również automatyczną. Pozostawiono jedynie silniki o pojemności 5.3 litra.

Polska

GMC Yukon - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. GMC Yukon w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt