Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lada 1118

 • Lada 1118

  Lada 1118 82 KM , manualna , bez korozji

  4400
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  52000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  82 KM
  Poj. silnika:
  1598 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Łada 1118 to auto zaliczane do grona pojazdów klasy subkompaktowej. Jego rozmiary są większe od rozmiarów aut miejskich, ale jednocześnie jest to auto mniejsze od klasycznych kompaktów i posiada ono o wiele bardziej miejski charakter. Samochód ten posiada mały rozmiar, dzięki któremu zapewniona jest odpowiednia zwrotność oraz ułatwione jest wykonywanie różnych manewrów o charakterze miejskim, takich jak zmiana kierunku jazdy, parkowanie w ciasnych miejscach, itp. Zużycie paliwa jest niskie dzięki zastosowaniu małych jednostek napędowych. Oznacza to, że auto zostało stworzone z myślą o osobach, które szukają taniego w utrzymaniu pojazdu miejskiego pozwalającego na dojazdy do pracy, szkoły, itp.


Model posiadający nazwę Łada 1118 jest samochodem, który był produkowany w wersji sedan od 2000 roku. Pojazd ten charakteryzuje się wnętrzem wyposażonym w niezbędne układy i elementy zapewniające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nie jest to przesadnie bogato wyposażone auto, więc mogą sobie na nie pozwolić mniej zamożni użytkownicy.


Prezentowany sedan Łada 1118 posiadał 4 drzwi oraz był wyposażony w napęd na przednią oś charakterystyczny dla pojazdów miejskich i nie tylko. Moc silników była przenoszona na układ napędowy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Pojazd zasilały jednostki napędowe o pojemności 1.6 litra i mocy 81 koni mechanicznych oraz o pojemności 1.4 litra, a także mocy 90 koni mechanicznych. Były więc to oszczędne jednostki napędowe, które jednocześnie zapewniały dynamiczną jazdę dzięki niskiej masie własnej pojazdu.

Polska

Lada 1118 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lada 1118 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt