Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lada Niva

 • Lada Niva

  Lada Niva z Niemiec , terenowy , super stan

  8990
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  55000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  80 KM
  Poj. silnika:
  1700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Łada Niva to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Jest to pojazd, który radzi sobie dobrze nie tylko w trasach terenowych, ale również na drogach asfaltowych i umożliwia przewożenie kilku osób. Oczywiście nie jest to pojazd rodzinny, tylko auto użytkowe zapewniające dojazd w miejsca, do których nie są w stanie dotrzeć inne samochody osobowe. Pojazd ten został więc wyprodukowany głównie z myślą o osobach, którym zależy na solidnych samochodach, które zapewniają wydajną oraz bezpieczną jazdę w terenie o różnym stopniu trudności.


Opisywane auto Łada Niva jest produkowane aż pod dziś dzień od 1977 roku. W całym okresie produkcji prezentowany pojazd był wytwarzany w ramach kilku generacji. Różniły się one od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanym wyposażeniem, a także technologiami. Dzięki temu pojazdy zostały dopasowane do rosnących wymagań użytkowników, a także do zwiększających się standardów rynkowych.


Od 2002 roku aż do dziś produkowana jest ostatnia generacja prezentowanego modelu Łada Niva znana również pod nazwą Chevrolet Niva. Jest to 5-drzwiowy SUV posiadający napęd na cztery koła, który doskonale radzi sobie z jazdą po drogach polnych, a także trasach terenowych. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Samochód ten jest zasilany silnikami o pojemności 1.7 oraz 1.8 litra, które zapewniają moc na poziomie 80 i 122 koni mechanicznych. Gwarantują one odpowiednią wydajność w warunkach terenowych, a także zapewniają odpowiedni poziom ekonomii.

Polska

Lada Niva - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lada Niva w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt