Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 8990 do 8990

Jaka jest historia marki lada niva?

Łada Niva to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Jest to pojazd, który radzi sobie dobrze nie tylko w trasach terenowych, ale również na drogach asfaltowych i umożliwia przewożenie kilku osób. Oczywiście nie jest to pojazd rodzinny, tylko auto użytkowe zapewniające dojazd w miejsca, do których nie są w stanie dotrzeć inne samochody osobowe. Pojazd ten został więc wyprodukowany głównie z myślą o osobach, którym zależy na solidnych samochodach, które zapewniają wydajną oraz bezpieczną jazdę w terenie o różnym stopniu trudności.


Opisywane auto Łada Niva jest produkowane aż pod dziś dzień od 1977 roku. W całym okresie produkcji prezentowany pojazd był wytwarzany w ramach kilku generacji. Różniły się one od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanym wyposażeniem, a także technologiami. Dzięki temu pojazdy zostały dopasowane do rosnących wymagań użytkowników, a także do zwiększających się standardów rynkowych.


Od 2002 roku aż do dziś produkowana jest ostatnia generacja prezentowanego modelu Łada Niva znana również pod nazwą Chevrolet Niva. Jest to 5-drzwiowy SUV posiadający napęd na cztery koła, który doskonale radzi sobie z jazdą po drogach polnych, a także trasach terenowych. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Samochód ten jest zasilany silnikami o pojemności 1.7 oraz 1.8 litra, które zapewniają moc na poziomie 80 i 122 koni mechanicznych. Gwarantują one odpowiednią wydajność w warunkach terenowych, a także zapewniają odpowiedni poziom ekonomii.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lada niva?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lada Niva jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lada Niva. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lada Niva
Ocena marki: 4.8129 na 5 W oparciu o 129 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt