Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Maserati Ghibli

 • Maserati Ghibli

  Maserati Ghibli

  249700
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  12000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  410 KM
  Poj. silnika:
  2979 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Maserati Ghibli

  Maserati Ghibli orginalny lakier , bezwypadkowy , 350 KM .

  349000
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  1870 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  350 KM
  Poj. silnika:
  2979 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany pod nazwą Maserati Ghibli to nic innego jak włoski pojazd sportowy przystosowany do jazdy na dłuższych dystansach. Oznacza to, że opisywany model posiada bardzo bogate wyposażenie poprawiające komfort i zapewniające wysokie bezpieczeństwo jazdy pomimo generowania bardzo wysokich osiągów. Model ten został wyprodukowany głównie z myślą o osobach, którym zależy na posiadaniu auta zapewniające możliwość bardzo agresywnej, sportowej jazdy na dłuższych dystansach, dzięki której możliwe będzie ich bardzo szybkie pokonywanie.


Opisywany samochód Maserati Ghibli jest produkowany od 1970 roku. Dotychczas powstały trzy generacje różniące się od siebie wyglądem, zastosowanymi technologiami oraz generowanymi osiągami. Można stwierdzić, że każda generacja to praktycznie odrębny samochód, którego charakterystyka jest zupełnie inna w porównaniu z poprzednikiem i/lub następcą.


Aktualnie od 2013 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu Maserati Ghibli. Jest to pojazd klasy premium, który posiada bardzo bogate wyposażenie zainstalowane w samochodzie z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość komfortowego i szybkiego pokonywania dalekich tras. Jest to 4-drzwiowy sedan z napędem na tylne koła, ale dostępne są również wersje z napędem na obie osie. Niezależnie od rodzaju napędu, moc jest na niego przenoszona przez automatyczną skrzynię biegów posiadającą 8 przełożeń. Silniki benzynowe oraz dieslowskie o pojemności 3.0 litra zapewniają moc na poziomie 275, 330, a także 410 koni mechanicznych.

Polska

Maserati Ghibli - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Maserati Ghibli w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt