Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 249700 do 349000

Jaka jest historia marki maserati ghibli?

Samochód osobowy znany pod nazwą Maserati Ghibli to nic innego jak włoski pojazd sportowy przystosowany do jazdy na dłuższych dystansach. Oznacza to, że opisywany model posiada bardzo bogate wyposażenie poprawiające komfort i zapewniające wysokie bezpieczeństwo jazdy pomimo generowania bardzo wysokich osiągów. Model ten został wyprodukowany głównie z myślą o osobach, którym zależy na posiadaniu auta zapewniające możliwość bardzo agresywnej, sportowej jazdy na dłuższych dystansach, dzięki której możliwe będzie ich bardzo szybkie pokonywanie.


Opisywany samochód Maserati Ghibli jest produkowany od 1970 roku. Dotychczas powstały trzy generacje różniące się od siebie wyglądem, zastosowanymi technologiami oraz generowanymi osiągami. Można stwierdzić, że każda generacja to praktycznie odrębny samochód, którego charakterystyka jest zupełnie inna w porównaniu z poprzednikiem i/lub następcą.


Aktualnie od 2013 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu Maserati Ghibli. Jest to pojazd klasy premium, który posiada bardzo bogate wyposażenie zainstalowane w samochodzie z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość komfortowego i szybkiego pokonywania dalekich tras. Jest to 4-drzwiowy sedan z napędem na tylne koła, ale dostępne są również wersje z napędem na obie osie. Niezależnie od rodzaju napędu, moc jest na niego przenoszona przez automatyczną skrzynię biegów posiadającą 8 przełożeń. Silniki benzynowe oraz dieslowskie o pojemności 3.0 litra zapewniają moc na poziomie 275, 330, a także 410 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu maserati ghibli?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Maserati Ghibli jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Maserati Ghibli. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Maserati Ghibli
Ocena marki: 4.8135 na 5 W oparciu o 135 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt