Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 186000 do 186000

Jaka jest historia marki maserati quattroporte?

Pojazd osobowy znany pod nazwą Maserati Quattroporte jest włoskim autem zaliczanym do grona pojazdów klasy luksusowej. Oznacza to, że jest to auto zapewniające przestronne wnętrze, w którym można zmieścić 5 osób. Nie będą one narzekały na ciasnotę ani brak komfortu dzięki bogatemu wyposażeniu auta. Samochód zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa. Opisywane auto jest samochodem wyprodukowanym dla bogatszych użytkowników, którzy szukają bardzo dobrego pojazdu dla siebie oraz swojej rodziny.


Opisywane auto Maserati Quattroporte jest produkowane od 1963 roku. Na przestrzeni dziejów powstało 6 generacji tego modelu. Różnią się one od siebie wyglądem zewnętrznym, wyposażeniem, a także generowanymi osiągami. Prezentowane auto było wielokrotnie modernizowane i dzięki temu każda jego generacja spełniała wygórowane oczekiwania użytkowników oraz zapewniała zgodność z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej.


Aktualnie od 2012 roku produkowana jest szósta generacja prezentowanego pojazdu Maserati Quattroporte. Model ten to 4-drzwiowy sedan posiadający napęd na tylną lub obie osie. Moc jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 8-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki benzynowe o pojemności 3.0 oraz 3.8 litra zapewniają moc na poziomie 410 i 530 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna zapewniana przez takie jednostki napędowe to poziom 285-307 km/h. Pojazd posiada również silnik diesla o pojemności 3.0 litra. Dzięki temu opisywany luksusowy samochód rodzinny pozwala na dynamiczną jazdę oraz sprawne pokonywanie dalekich dystansów.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu maserati quattroporte?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Maserati Quattroporte jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Maserati Quattroporte. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Maserati Quattroporte
Ocena marki: 4.8141 na 5 W oparciu o 141 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt