Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

MG ZT

mg zt

Samochód osobowy marki MG ZT to pojazd zaliczany do grona aut klasy średniej-wyższej. Jest to więc tak zwany pojazd typu premium charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe było przewożenie 5 osób w bardzo komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Innymi słowy można stwierdzić, że auto tego typu spełniało zadania samochodu o charakterze rodzinnym. Zostało ono wyprodukowane głównie z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem dobrze wyposażonego pojazdu na dłuższe dystanse, który dodatkowo generuje zadowalające osiągi.


W prezentowanym modelu pojazdu marki MG ZT zastosowano rozwiązania techniczne mające na celu zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto było produkowane w latach 2001-2005. Jego wyposażenie nie było tak bogate, jak w autach luksusowych, ale mimo to było lepsze niż w przypadku aut klasy średniej. W związku z tym prezentowany model był przeznaczony dla bogatszych rodzin, którym zależało na jak najlepszych warunkach jazdy. Opisywany samochód był sportową odmianą modelu Rover 75, więc zapewniał on swoim użytkownikom bardzo dobre przyspieszenie, a także prędkość maksymalną.


Opisywany samochód MG ZT był produkowany jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi z napędem na przednią lub tylną oś (w zależności od wybranej wersji). Moc była przenoszona na napęd przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej. Silniki o pojemności 2.5 oraz 4.6 litra generowały moc na poziomie 159, 190 oraz 260 koni mechanicznych. Dzięki nim auto przyspieszało do 100 km/h w czasie 6,7-9,3 sekundy, a ich prędkość maksymalna to poziom 208-250 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mg zt?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam MG ZT jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie MG ZT. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt