Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Moskwicz 412

 • Moskwicz 412

  Moskwicz 412 bezwypadkowy , 50 KM , sprawne

  4500
  Rok produkcji:
  1971
  Przebieg:
  72000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  50 KM
  Poj. silnika:
  1479 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Moskwicz 412 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu C. Były to więc samochody o charakterze kompaktowym, których rozmiary były większe od aut miejskich, ale jednocześnie brakowało im trochę do zaliczenia ich do grona samochodów klasy średniej. Prezentowany pojazd był produkowany w latach 1967-2001, więc można stwierdzić, że było to auto produkcji radzieckiej, a później rosyjskiej. Samochód ten charakteryzował się zwartą konstrukcją, pomimo której zapewniał względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób nawet na dłuższych dystansach. Oznacza to, że spełniał on zadania zarówno samochodu rodzinnego na dłuższe trasy, jak również auta stworzonego z myślą o ruchu miejskim.


Prezentowany samochód Moskwicz 412 posiadał wnętrze charakteryzujące się podstawowym wyposażeniem, dzięki któremu jazda była względnie komfortowa oraz bezpieczna. Samochód zapewniał wydajną jazdę nawet na dłuższych dystansach, więc nadawał się do użytkowania w czasie dalszych rodzinnych wypadów. Był to jeden z konkurentów znanego polskiego auta, jakim był Fiat 125p. Samochód ten dysponował podstawowym wyposażeniem, dzięki któremu można było w miarę komfortowo i bezpiecznie pokonywać dalsze trasy.


Prezentowany pojazd Moskwicz 412 posiadał napęd na tylne koła, na które moc była przenoszona dzięki 4-biegowej manualnej skrzyni. Ten czterodrzwiowy sedan był pojazdem posiadającym silnik z przodu. Była to gaźnikowa jednostka R4 o pojemności 1.5 litra oraz mocy 75 koni mechanicznych. Masa własna pojazdu to poziom 1045 kilogramów.

Polska

Moskwicz 412 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Moskwicz 412 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt