Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Oldsmobile Cutlass

 • Oldsmobile Cutlass

  Oldsmobile Cutlass ZABYTKOWY , ZADBANY , z USA

  39000
  Rok produkcji:
  1984
  Przebieg:
  196996 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  319 KM
  Poj. silnika:
  5408 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Oldsmobile Cutlass to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy średniej. Model ten charakteryzował się przestronnym wnętrzem, w którym istniała możliwość przewożenia 5 osób w sposób komfortowy, a także bezpieczny. Wyposażenie tego samochodu nie było bardzo bogate, ale mimo to zapewniało odpowiedni poziom komfortu sprawiający, że nawet długie trasy nie były nudne ani męczące. W związku z takimi atutami prezentowany pojazd spełniał zadania auta o charakterze rodzinnym. Samochód ten był przeznaczony dla szerszego grona odbiorców, którzy nie posiadali zasobnych portfeli, a chcieli wejść w posiadanie samochodu wysokiej jakości.


Opisywane auto Oldsmobile Cutlass było produkowane w latach 1961-1981 oraz 1997-1999. Przez ten czas powstało bardzo wiele wersji i generacji tego modelu. Odróżniały się one od siebie wyglądem, wyposażeniem, technologiami oraz wieloma innymi cechami. Modernizacje wprowadzające nowe generacje sprawiały, że prezentowany model spełniał doskonale zadania stawiane przed autem rodzinnym. Był on bezpieczny, dynamiczny oraz spełniał normy związane z zapewnieniem odpowiedniej jakości, a także komfortu.


Jednym z popularniejszych modeli Oldsmobile Cutlass była wczesna wersja produkowana w roku 1965. Model ten był wyposażony w gaźnikowy silnik o pojemności 5.4 litra. Taka jednostka napędowa zapewniała bardzo wysoki poziom mocy sięgający granicy 319 koni mechanicznych. Dzięki temu auto generowało bardzo dobre osiągi i umożliwiało pokonywanie dalekich dystansów w krótkim czasie co było niezwykle istotnym atutem tego rodzinnego auta.

Polska

Oldsmobile Cutlass - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Oldsmobile Cutlass w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt