Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 39000 do 39000

Jaka jest historia marki oldsmobile cutlass?

Oldsmobile Cutlass to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy średniej. Model ten charakteryzował się przestronnym wnętrzem, w którym istniała możliwość przewożenia 5 osób w sposób komfortowy, a także bezpieczny. Wyposażenie tego samochodu nie było bardzo bogate, ale mimo to zapewniało odpowiedni poziom komfortu sprawiający, że nawet długie trasy nie były nudne ani męczące. W związku z takimi atutami prezentowany pojazd spełniał zadania auta o charakterze rodzinnym. Samochód ten był przeznaczony dla szerszego grona odbiorców, którzy nie posiadali zasobnych portfeli, a chcieli wejść w posiadanie samochodu wysokiej jakości.


Opisywane auto Oldsmobile Cutlass było produkowane w latach 1961-1981 oraz 1997-1999. Przez ten czas powstało bardzo wiele wersji i generacji tego modelu. Odróżniały się one od siebie wyglądem, wyposażeniem, technologiami oraz wieloma innymi cechami. Modernizacje wprowadzające nowe generacje sprawiały, że prezentowany model spełniał doskonale zadania stawiane przed autem rodzinnym. Był on bezpieczny, dynamiczny oraz spełniał normy związane z zapewnieniem odpowiedniej jakości, a także komfortu.


Jednym z popularniejszych modeli Oldsmobile Cutlass była wczesna wersja produkowana w roku 1965. Model ten był wyposażony w gaźnikowy silnik o pojemności 5.4 litra. Taka jednostka napędowa zapewniała bardzo wysoki poziom mocy sięgający granicy 319 koni mechanicznych. Dzięki temu auto generowało bardzo dobre osiągi i umożliwiało pokonywanie dalekich dystansów w krótkim czasie co było niezwykle istotnym atutem tego rodzinnego auta.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu oldsmobile cutlass?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Oldsmobile Cutlass jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Oldsmobile Cutlass. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Oldsmobile Cutlass
Ocena marki: 4.8138 na 5 W oparciu o 138 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt