Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

SsangYong Kyron

ssangyong kyron

SsangYong Kyron to model samochodu osobowego typu SUV. Jest to więc auto charakteryzujące się przestronnym wnętrzem. Dzięki takiemu atutowi prezentowany pojazd może być użytkowany jako auto rodzinne. Zapewnia ono wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy zarówno dla kierowcy, jak również wszystkich pasażerów. Model ten wyprodukowano więc z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie jak najlepszego pojazdu zapewniającego dobre warunki jazdy nie tylko na szosach i dziurawych drogach, ale również na trasach polnych i w terenie charakteryzującym się bardzo łatwym stopniem trudności.


Prezentowane auto SsangYong Kyron jest produkowane od 2005 roku, a w 2007 roku przeprowadzono face lifting. Opisywany model posiada bardzo ważną cechę, jaką jest solidna konstrukcja przystosowana do łatwiejszych tras terenowych oraz do utrzymywania obciążeń związanych z koniecznością przewożenia całej rodziny oraz bagaży wszystkich osób znajdujących się w samochodzie. Duża solidność zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na inne niekorzystne czynniki, które wiążą się z jazdą w terenie, a także na asfalcie.


Duży pojazd 5-drzwiowy SsangYong Kyron to auto, które jest wyposażone w kilka rodzajów silników. W latach 2005-2007 oferowana była jednostka napędowa o pojemności 2.7 litra oraz mocy 156 koni mechanicznych. W 2007 roku zamieniono ją na taki sam silnik, który jednak oferuje wyższą moc na poziomie 165 koni mechanicznych i jest oferowany do dziś. Od początku produkcji dostępna jest również wersja z silnikiem 2.0 litra, który zapewnia moc 142 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ssangyong kyron?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam SsangYong Kyron jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie SsangYong Kyron. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt