Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

SsangYong REXTON

 • SsangYong REXTON

  SsangYong REXTON SsangYong Rexton 270, Krajowy, Bezwypadkowy

  15000
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  286362 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  164 KM
  Poj. silnika:
  2969 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • SsangYong REXTON

  SsangYong REXTON bezwypadkowy , 4x4 163 KM

  17700
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  180000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  163 KM
  Poj. silnika:
  2700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

SsangYong Rexton to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu SUV średniej wielkości. Jest to więc auto posiadające przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia 5, a nawet 7 osób. W związku z tym atutem, samochód taki jest wykorzystywany jako pojazd rodzinny lub jako auto komercyjne służące jako taksówka, a także auto użytkowane przez firmy zajmujące się krajowym i międzynarodowym transportem pasażerskim. Pojazd ten został wyprodukowany z myślą o ludziach zainteresowanych posiadaniem auta zapewniającego bardzo dobre warunki oraz dynamikę jazdy na szosach, drogach polnych oraz w trasach terenowych.


Model SsangYong Rexton jest produkowany od 2001 roku. W tym okresie powstały trzy generacje, w których stosowano kosmetyczne zmiany wyglądu zewnętrznego oraz przeprowadzano modyfikacje pozwalające na zapewnienie jak najlepszej trwałości konstrukcji, dzięki której auto utrzymywało obciążenia generowane przez 7 osób oraz przeciążenia powstające w czasie jazdy w terenie. Oprócz tego dzięki modyfikacjom pojazd jest bardziej bezpieczny i dynamiczny oraz zgodny ze standardami obowiązującymi na rynku pojazdów sportowo-użytkowych.


Od 2013 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego samochodu SsangYong Rexton. Pojazd ten dysponuje napędem na cztery koła, który jest charakterystyczny dla aut jeżdżących w terenie. Jego przestrzeń bagażowa to poziom 935 litrów. Jeśli chodzi o silnik to zastosowano w nim jednostkę napędową typu 200XDi o mocy na poziomie 155 koni mechanicznych. Dzięki temu auto jest bardzo dynamiczne na różnych trasach.

Polska

SsangYong REXTON - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. SsangYong REXTON w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt