Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

SsangYong MUSSO

 • SsangYong MUSSO

  SsangYong MUSSO 2.9 TDI , 4X4 , bezwypadkowy

  17499
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  129075 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  2874 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą SsangYong Musso to auto typu SUV, które charakteryzowało się bardzo przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie maksymalnie 5, a nawet 7 osób. W związku z tym auto takie mogło być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Model ten oferował odpowiednio wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy, dzięki któremu możliwe było pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów bez narzekania na ciasnotę oraz inne niedogodności czy też brak bezpieczeństwa. Model ten wyprodukowano z myślą o użytkownikach szukających wydajnego samochodu dla dużej rodziny, który poradzi sobie nie tylko z jazdą po szosie, ale również po drodze polnej czy też innej trasie terenowej.


Opisywane auto SsangYong Musso było produkowane w latach 1993-2005 jako 5-drzwiowy SUV. W związku ze swoim wykorzystaniem terenowo-rodzinnym, model ten charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której był on w stanie utrzymać obciążenia generowane przez 7 osób oraz przewożone ładunki i bagaże. Dodatkowo zapewniona była wysoka odporność na przeciążenia związane z jazdą w terenie.


Prezentowany samochód SsangYong Musso był produkowany ze stałym lub dołączanym napędem na cztery koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0-3.2 litra oferowały moc na poziomie 135-220 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 2.3-2.9 litra zapewniały moc sięgającą poziomu 77-120 koni mechanicznych.

Polska

SsangYong MUSSO - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. SsangYong MUSSO w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt