Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 17499 do 17499

Jaka jest historia marki ssangyong musso?

Pojazd osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą SsangYong Musso to auto typu SUV, które charakteryzowało się bardzo przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie maksymalnie 5, a nawet 7 osób. W związku z tym auto takie mogło być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Model ten oferował odpowiednio wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy, dzięki któremu możliwe było pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów bez narzekania na ciasnotę oraz inne niedogodności czy też brak bezpieczeństwa. Model ten wyprodukowano z myślą o użytkownikach szukających wydajnego samochodu dla dużej rodziny, który poradzi sobie nie tylko z jazdą po szosie, ale również po drodze polnej czy też innej trasie terenowej.


Opisywane auto SsangYong Musso było produkowane w latach 1993-2005 jako 5-drzwiowy SUV. W związku ze swoim wykorzystaniem terenowo-rodzinnym, model ten charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której był on w stanie utrzymać obciążenia generowane przez 7 osób oraz przewożone ładunki i bagaże. Dodatkowo zapewniona była wysoka odporność na przeciążenia związane z jazdą w terenie.


Prezentowany samochód SsangYong Musso był produkowany ze stałym lub dołączanym napędem na cztery koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0-3.2 litra oferowały moc na poziomie 135-220 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 2.3-2.9 litra zapewniały moc sięgającą poziomu 77-120 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ssangyong musso?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam SsangYong MUSSO jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie SsangYong MUSSO. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

SsangYong MUSSO
Ocena marki: 4.8135 na 5 W oparciu o 135 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt