Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 15000 do 17700

Jaka jest historia marki ssangyong rexton?

SsangYong Rexton to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu SUV średniej wielkości. Jest to więc auto posiadające przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia 5, a nawet 7 osób. W związku z tym atutem, samochód taki jest wykorzystywany jako pojazd rodzinny lub jako auto komercyjne służące jako taksówka, a także auto użytkowane przez firmy zajmujące się krajowym i międzynarodowym transportem pasażerskim. Pojazd ten został wyprodukowany z myślą o ludziach zainteresowanych posiadaniem auta zapewniającego bardzo dobre warunki oraz dynamikę jazdy na szosach, drogach polnych oraz w trasach terenowych.


Model SsangYong Rexton jest produkowany od 2001 roku. W tym okresie powstały trzy generacje, w których stosowano kosmetyczne zmiany wyglądu zewnętrznego oraz przeprowadzano modyfikacje pozwalające na zapewnienie jak najlepszej trwałości konstrukcji, dzięki której auto utrzymywało obciążenia generowane przez 7 osób oraz przeciążenia powstające w czasie jazdy w terenie. Oprócz tego dzięki modyfikacjom pojazd jest bardziej bezpieczny i dynamiczny oraz zgodny ze standardami obowiązującymi na rynku pojazdów sportowo-użytkowych.


Od 2013 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego samochodu SsangYong Rexton. Pojazd ten dysponuje napędem na cztery koła, który jest charakterystyczny dla aut jeżdżących w terenie. Jego przestrzeń bagażowa to poziom 935 litrów. Jeśli chodzi o silnik to zastosowano w nim jednostkę napędową typu 200XDi o mocy na poziomie 155 koni mechanicznych. Dzięki temu auto jest bardzo dynamiczne na różnych trasach.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ssangyong rexton?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam SsangYong REXTON jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie SsangYong REXTON. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

SsangYong REXTON
Ocena marki: 4.8136 na 5 W oparciu o 136 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt