Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

SsangYong Rodius

ssangyong rodius

SsangYong Rodius to samochód osobowy produkcji koreańskiej zaliczany do grona aut typu van. Jest to więc bardzo duży pojazd zapewniający przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie (w zależności od wersji) nawet 9 lub 11 osób. Oznacza to, że auto takie jest przeznaczone dla dużych rodzin, a także często jest wykorzystywane komercyjnie przez przedsiębiorstwa specjalizujące się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie pasażerskim. Dzięki wysokiemu poziomowi komfortu oraz bezpieczeństwa model ten nadaje się do użytkowania nawet na bardzo dalekich dystansach.


Pierwsza generacja 5-drzwiowego samochodu SsangYong Rodius była produkowana w latach 2004-2010. Auto posiadało solidną konstrukcję mogącą utrzymać ciężar wielu osób oraz ich bagaży, a także dysponowało napędem na cztery koła zapewniającym odpowiedni poziom dynamiki. Moc silnika była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 5-biegowej przekładni automatycznej. Silnik benzynowy o pojemności 3.2 litra zapewniał moc 221 koni mechanicznych, natomiast jednostka dieslowska o pojemności 2.7 litra produkowała moc na poziomie 163 koni mechanicznych.


Od 2013 roku produkowana jest druga generacja SsangYong Rodius, która charakteryzuje się solidnością oraz bogatym wyposażeniem poprawiającym komfort i bezpieczeństwo jazdy. Auto w zależności od wersji posiada 7, 9 lub 11 miejsc. Moc silnika jest przenoszona na 4-kołowy napęd przy pomocy 5-biegowego automatu lub 6-stopniowej manualnej skrzyni biegów. Silnik wysokoprężny posiadający pojemność 2.0 litra oferuje moc 155 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ssangyong rodius?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam SsangYong Rodius jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie SsangYong Rodius. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt