Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Wołga GAZ-21

 • Wołga GAZ-21

  Wołga GAZ-21 z Ukrainy 1967

  11900
  Rok produkcji:
  1967
  Przebieg:
  15000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  0 KM
  Poj. silnika:
  2445 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Wołga GAZ-21 to samochód osobowy, który był zaliczany do tak zwanego segmentu pojazdów premium. Innymi słowy model ten zapewniał przestronne miejsce, które umożliwiało przewożenie maksymalnie 5 osób w komfortowych warunkach przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim atutom prezentowany model nadawał się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym zapewniający jak najlepsze warunki jazdy nawet na bardzo dalekich trasach. Bogate wyposażenie sprawiało, że auto takie było przeznaczone przede wszystkim dla bogatszych użytkowników zainteresowanych posiadaniem najwyższej jakości pojazdu.


Prezentowany model produkcji radzieckiej Wołga GAZ-21 był wytwarzany w latach 1956-1970 jako 4-drzwiowy sedan. Auto takie charakteryzowało się solidną konstrukcją, która była odporna na działanie niekorzystnych czynników, takich jak uszkodzenia mechaniczne, awarie czy też przeciążenia związane z transportem 5 osób i ich bagaży. Nic więc dziwnego, że model ten został uznany za jeden z lepszych pojazdów rodzinnych produkcji radzieckiej. Ze względu na dość luksusowe (jak na tamte czasy) wyposażenie, auto było przeznaczone dla elit oraz bogatszych użytkowników.


Opisywane auto Wołga GAZ-21 posiadało silnik znajdujący się w przedniej części pojazdu, natomiast napędzany był on na tylną oś. Moc jednostki napędowej była przenoszona na tylne koła, dzięki zastosowaniu mechanizmu skrzyni automatycznej lub manualnej. W obu przypadkach, skrzynie te posiadały 3 przełożenia. Jeśli chodzi o silniki to w prezentowanym modelu radzieckiego samochodu stosowano jednostki napędowe o pojemności 2.5 litra oraz mocy 70, 75, 80 lub 85 koni mechanicznych.

Polska

Wołga GAZ-21 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Wołga GAZ-21 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt