Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 269999 do 269999

Jakie są najpopularniejsze wersje Alfa Romeo 4C?

Alfa Romeo to legendarne włoskie marka samochodowa, która od lat cieszy się popularnością wśród miłośników szybkich i luksusowych samochodów. Jednym z najnowszych i najbardziej imponujących modeli marki jest Alfa Romeo 4C. To auto, które zaskakuje swoim wyglądem, osiągami oraz funkcjonalnością. W tej artykule przedstawimy najpopularniejsze wersje Alfa Romeo 4C.

Alfa Romeo 4C Spider

Alfa Romeo 4C Spider to wersja kabrioletu modelu 4C. Ten samochód cechuje się nie tylko rewelacyjnym wyglądem, ale również doskonałymi osiągami. Silnik 4C Spider to mocny, 1,75-litrowy silnik o mocy 240 KM, który pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 258 km/h.

Alfa Romeo 4C Coupe

Alfa Romeo 4C Coupe to podstawowa wersja modelu 4C. Ten samochód jest znany ze swojego agresywnego wyglądu i niskiego profilu. Silnik 4C Coupe to 1,75-litrowy silnik o mocy 240 KM, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 258 km/h.

Alfa Romeo 4C Launch Edition

Alfa Romeo 4C Launch Edition to limitowana wersja modelu 4C. Ten samochód został wyprodukowany w niewielkiej ilości egzemplarzy i wyróżnia się od standardowego modelu 4C. Silnik 4C Launch Edition to mocny, 1,75-litrowy silnik o mocy 240 KM, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 258 km/h.

Alfa Romeo 4C Spider Italia

Alfa Romeo 4C Spider Italia to limitowana wersja kabrioletu modelu 4C. Ten samochód został wyprodukowany w niewielkiej ilości egzemplarzy i wyróżnia się od standardowego modelu 4C. Silnik 4C Spider Italia to mocny, 1,75-litrowy silnik o mocy 240 KM, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 258 km/h.

Alfa Romeo 4C Competizione

Alfa Romeo 4C Competizione to limitowana wersja modelu 4C. Ten samochód został wyprodukowany w niewielkiej ilości egzemplarzy i wyróżnia się od standardowego modelu 4C. Silnik 4C Competizione to mocny, 1,75-litrowy silnik o mocy 240 KM, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 258 km/h.

Alfa Romeo 4C Race Edition

Alfa Romeo 4C Race Edition to limitowana wersja modelu 4C. Ten samochód został wyprodukowany w niewielkiej ilości eg emplarzy i wyróżnia się od standardowego modelu 4C. Silnik 4C Race Edition to mocny, 1,75-litrowy silnik o mocy 240 KM, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 258 km/h.

Podsumowanie

Alfa Romeo 4C to jeden z najbardziej imponujących i pożądanych modeli włoskiej marki samochodowej. Każda z wersji tego auta cechuje się charakterystycznym wyglądem, doskonałymi osiągami oraz unikalnymi funkcjami. Alfa Romeo 4C Spider to kabriolet, Alfa Romeo 4C Coupe to podstawowa wersja, a Alfa Romeo 4C Launch Edition, Alfa Romeo 4C Spider Italia, Alfa Romeo 4C Competizione oraz Alfa Romeo 4C Race Edition to limitowane wersje modelu 4C, które wyróżniają się od standardowego modelu.

Nie ma wątpliwości, że każda z wersji Alfa Romeo 4C to auto, które przyciąga uwagę i zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Dzięki mocnemu silnikowi, rewelacyjnemu wyglądowi oraz doskonałym osiągom, Alfa Romeo 4C z pewnością zadowoli każdego miłośnika szybkich i luksusowych samochodów.

Wstęp

Używane Alfa Romeo 4C to samochody, które cieszą się dużą popularnością wśród miłośników motoryzacji. Dzięki swojemu wyglądowi i osiągom, są one idealnymi pojazdami dla osób, które chcą się wyróżnić na drodze. W niniejszym artykule przedstawimy dane techniczne używanych Alfa Romeo 4C oraz omówimy najważniejsze cechy tego auta.

Silnik

Jaka jest historia marki alfa romeo 4c?

Alfa Romeo 4C to nowoczesny samochód sportowy produkowany przez włoską firmę Fiat od 2002 roku aż do dziś. Jest to samochód, w którym zastosowano rozwiązania charakterystyczne dla pojazdów wyścigowych, jednak w przeciwieństwie do nich, auto takie nadaje się do użytkowania na normalnych drogach. Nie jest to pojazd rodzinny, ponieważ posiada tylko 2 miejsca i ograniczoną przestrzeń bagażową. Samochód ten jest polecany miłośnikom szybkiej i dynamicznej jazdy przy zachowaniu odpowiedniego poziomu komfortu.


Samochód znany jako Alfa Romeo 4C jest autem o małej masie własnej, dzięki której możliwe jest zapewnienie bardzo dobrych osiągów. Nadwozie zostało wykonane z aluminium i włókna węglowego. Są to materiały lekkie, które jednocześnie charakteryzują się dużą trwałością.


Prezentowany pojazd jest dostępny w tylko jednej wersji silnikowej. Jest to jednostka napędowa typu R4 Turbo o pojemności 1.75 litra. Maksymalna moc to 240 koni mechanicznych. Samochód rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,5 sekundy. Prędkość maksymalna to 258 km/h. Przy takich osiągach bardzo korzystną zaletą jest niskie zużycie paliwa stojące na poziomie 6,8 litra na 100 km.


Alfa Romeo 4C posiada tylny napęd oraz 6-biegową, automatyczną skrzynię biegów. Dodatkowo wyposażone jest ono w ABS, 2 poduszki powietrzne, system kontroli trakcji, gniazdo 12V, nawigację satelitarną oraz wiele innych udogodnień, dzięki którym jazda opisywanym samochodem sportowym jest nie tylko dynamiczna, ale również bardzo komfortowa i bezpieczna.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu alfa romeo 4c?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Alfa Romeo 4C jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Alfa Romeo 4C. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Alfa Romeo 4C
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt