Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Alfa Romeo GTV

 • Alfa Romeo GTV

  Alfa Romeo GTV SPORTOWY - więcej info telefonicznie

  7300
  Rok produkcji:
  1996
  Przebieg:
  117000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Alfa Romeo GTV to włoski pojazd sportowy, który zapewnia swoim użytkownikom bardzo dynamiczną jazdę na krótkich i długich odcinkach. Jest to samochód przystosowany do agresywnej jazdy oraz dysponuje miejscem dla 4 osób. Nadaje się zarówno na krótkie podróże, jak również na dłuższe wypady rodzinne. Został on stworzony głównie z myślą o osobach, którym zależy na dynamicznej, szybkiej i agresywnej jeździe charakterystycznej dla stylu sportowego.


Prezentowany model był produkowany w latach 1995-2005. Cechą charakterystyczną tego samochodu są przysłonięte reflektory oraz osłona chłodnicy. Samochód posiada krótki, ścięty tył ze światłami na całej szerokości. Auto jest wyposażone w 5-stopniową manualną skrzynię biegów, a jego najmocniejsze wersje silnikowe posiadają również skrzynię manualną, która jednak charakteryzuje się nie 5, a 6 przełożeniami. Warto wspomnieć również o tylnym zawieszeniu typu Multi Link, które eliminuje podsterowność charakterystyczną dla pojazdów z napędem na przednią oś.


W 1998 roku samochód Alfa Romeo GTV przeszedł delikatny lifting, który obejmował przede wszystkim wnętrze pojazdu. Wprowadzono również nowe jednostki napędowe oraz zmodyfikowano silniki, które były już stosowane.


Producent oferował swoim klientom bardzo wiele wersji silnikowych modelu Alfa Romeo GTV. Są to jednostki napędowe o pojemności od 1.8 do 3.2 litra, a ich moc waha się w granicach od 144 do 240 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100 km/h mieści się w granicach 6,3 - 9,2 sekund. Prędkość maksymalna tych jednostek napędowych to 210-255 km/h.

Polska

Alfa Romeo GTV - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Alfa Romeo GTV w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt