Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Alfa Romeo Mito

 • Alfa Romeo Mito

  Alfa Romeo Mito Distinctive Carserwis Dealer nr 1 I Wyprzedaż rocznika w ASO

  56900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  4 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  78 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Alfa Romeo Mito

  Alfa Romeo Mito Junior Carserwis Dealer nr 1 I Wyprzedaż rocznika w ASO

  57900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  3 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  78 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Alfa Romeo Mito

  Alfa Romeo Mito Distinctive, jak NOWE, dotyk 6'

  54500
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  17753 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  78 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Alfa Romeo MiTo to pojazd produkowany przez firmę Fiat od 2008 roku aż do dziś. Jest to auto klasy miejskiej, które nie spełnia wszystkich wymagań klasy kompaktowej. Jest to pojazd mały, w którym co prawda może zmieścić się 5 osób, jednak głównym założeniem tego samochodu jest pokonywanie krótkich tras oraz jeżdżenie po mieście. Oznacza to, że samochód taki jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które szukają dynamicznego, niezawodnego i niedrogiego w utrzymaniu auta, które będzie zapewniało dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, itp.


W 2013 roku producent zdecydował się na przeprowadzeniu face liftingu, który obejmował głównie kolory nadwozia oraz felgi w słabszych modelach. Wprowadzono również nowe wzory tapicerek oraz system multimedialny znany pod nazwą Uconnect.


Oczywiście stylistyka pojazdu Alfa Romeo MiTo jest charakterystyczna dla stylistyki wszystkich samochodów tego producenta. Jest to 3-drzwiowy hatchback, który nie posiada ramy otaczającej szybę w drzwiach bocznych. Pojazd posiada spojler i okrągłe światła wykorzystujące technologię diodową.


Jeśli chodzi o silniki benzynowe to Alfa Romeo MiTo posiada wiele jednostek napędowych o pojemności od 0.9 do 1.4 litra (w tym silnik 1.4 z fabryczną instalacją LPG). Moc tych silników waha się od 70 do 170 koni mechanicznych. Silniki wysokoprężne są za to dostępne w wersji 1.3 oraz 1.6 (moc od 90 do 120 koni mechanicznych). Maksymalna prędkość osiągana przez najmocniejszy silnik 1.4 (benzyna) to 219 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h stoi na poziomie 7,5 sekundy.

Polska

Alfa Romeo Mito - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Alfa Romeo Mito w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt