Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Alfa Romeo Crosswagon

 • Alfa Romeo Crosswagon

  Alfa Romeo Crosswagon 4x4, diesel , full wyposażenie

  15900
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  219000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1900 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Alfa Romeo Crosswagon jest pojazdem o charakterze terenowym, który radzi sobie dobrze nie tylko w terenie, ale również na normalnych drogach. Opisywany pojazd był produkowany w latach 2003-2007 i jest to po prostu uterenowiona odmiana pojazdu znanego pod nazwą Alfa Romeo 156. Zapewnia ona komfortową, dynamiczną i bezpieczną jazdę w różnych warunkach.


Opisywany model jest pojazdem posiadającym napęd na cztery koła z samoblokującym mechanizmem różnicowym typu Torsen C. Pojazd ten charakteryzuje się większym prześwitem podwozia czyli odległością pomiędzy podłożem, a najniższym elementem podwozia. Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie tego pojazdu w terenie.


Alfa Romeo Crosswagon jest pojazdem typu kombi, który posiada miejsce dla 5 osób. Jest to 5-drzwiowy samochód, który jest wyposażony w dodatkowe listwy aluminiowe mające za zadanie ochronę drzwi. Wstawiono również dodatkowe aluminiowe elementy ochronne na przednim i tylnym zderzaku.


Jeśli chodzi o wersje silnikowe to są one takie same, jak w przypadku modeli Alfa Romeo 156. Dostępnych jest więc bardzo wiele benzynowych jednostek napędowych o pojemności od 1.6 do 3.2 litra. Charakteryzują się one mocą od 120 do 250 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki dieslowskie to dostępnych jest wiele silników o pojemności 1.9 lub 2.4 litra, a zakres mocy waha się w granicach 105-175 koni mechanicznych. Są to więc dynamiczne silniki, które są w stanie poradzić sobie dobrze w trasie, mieście, a także podczas pokonywania różnorodnych, nierównych i trudnych tras terenowych.

Polska

Alfa Romeo Crosswagon - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Alfa Romeo Crosswagon w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt