Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Alfa Romeo Mito

alfa romeo mito

Alfa Romeo MiTo to pojazd produkowany przez firmę Fiat od 2008 roku aż do dziś. Jest to auto klasy miejskiej, które nie spełnia wszystkich wymagań klasy kompaktowej. Jest to pojazd mały, w którym co prawda może zmieścić się 5 osób, jednak głównym założeniem tego samochodu jest pokonywanie krótkich tras oraz jeżdżenie po mieście. Oznacza to, że samochód taki jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które szukają dynamicznego, niezawodnego i niedrogiego w utrzymaniu auta, które będzie zapewniało dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, itp.


W 2013 roku producent zdecydował się na przeprowadzeniu face liftingu, który obejmował głównie kolory nadwozia oraz felgi w słabszych modelach. Wprowadzono również nowe wzory tapicerek oraz system multimedialny znany pod nazwą Uconnect.


Oczywiście stylistyka pojazdu Alfa Romeo MiTo jest charakterystyczna dla stylistyki wszystkich samochodów tego producenta. Jest to 3-drzwiowy hatchback, który nie posiada ramy otaczającej szybę w drzwiach bocznych. Pojazd posiada spojler i okrągłe światła wykorzystujące technologię diodową.


Jeśli chodzi o silniki benzynowe to Alfa Romeo MiTo posiada wiele jednostek napędowych o pojemności od 0.9 do 1.4 litra (w tym silnik 1.4 z fabryczną instalacją LPG). Moc tych silników waha się od 70 do 170 koni mechanicznych. Silniki wysokoprężne są za to dostępne w wersji 1.3 oraz 1.6 (moc od 90 do 120 koni mechanicznych). Maksymalna prędkość osiągana przez najmocniejszy silnik 1.4 (benzyna) to 219 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h stoi na poziomie 7,5 sekundy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu alfa romeo mito?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Alfa Romeo Mito jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Alfa Romeo Mito. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt