Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Buick Century

buick century

Pojazd mechaniczny znany jako Buick Century jest samochodem należącym do segmentu pojazdów D, a także E. Są to samochody, które w latach 1936-1942 oraz 1954-1958 należały do grona samochodów luksusowych charakteryzujących się wysokimi osiągami. Jak na tamte czasy, pojazdy tego rodzaju dysponowały nowoczesnym wyposażeniem, dzięki któremu zapewniały one komfortowe warunki jazdy. Oczywiście auta te były przeznaczone dla bogatych osób, którym zależało na jak najwyższej jakości pojazdu, jak najlepszym komforcie, bezpieczeństwie, a także dynamice jazdy.


W latach 1973-2005 zdecydowano się na zmianę grona odbiorców i zdecydowano, że pojazdy marki Buick Century będą należeć do grupy samochodów klasy średniej i premium. Auta takie są również wyposażone w wysokiej jakości układy, systemy i udogodnienia mające wpływ na bezpieczeństwo, dynamikę i komfort jazdy, ale nie są one luksusowe i dzięki temu pojazdy te były dostępne dla klientów z mniej zasobnymi portfelami, którzy szukali solidnego i dynamicznego samochodu rodzinnego na długie i krótkie trasy.


Oczywiście w ramach marki Buick Century powstało bardzo wiele modeli samochodów. Były one dostępne jako 2-drzwiowe coupe, 4-drzwiowe sedany oraz 2-drzwiowe kabriolety. Z każdą generacją zmieniał się wygląd zewnętrzny takiego pojazdu, a także wzbogacano jego wyposażenie. Oczywiście wraz z upływem czasu w nowszych generacjach stosowano coraz bardziej nowoczesne technologie oraz coraz mocniejsze silniki zapewniające coraz lepsze przyspieszenie i prędkość maksymalną.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu buick century?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Buick Century jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Buick Century. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt