Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Buick Le Sabre

 • Buick Le Sabre

  Buick Le Sabre LIMITOWANY , 6-OSOBOWY , AUTOMAT

  15432
  Rok produkcji:
  1994
  Przebieg:
  150550 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  170 KM
  Poj. silnika:
  3791 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Buick LeSabre to samochód osobowy, który należy do grupy pojazdów segmentu E. Są to samochody klasy premium, które charakteryzują się bogatym wyposażeniem oraz bardzo dobrymi osiągami. Auta tego rodzaju mogą być wykorzystywane jako samochody rodzinne, które zapewniają swoim użytkownikom, kierowcom i pasażerom bardzo wysoki poziom komfortu. Oprócz tego samochody te posiadają nowoczesne systemy i układy odpowiadające za bezpieczeństwo jazdy. Oczywiście auta klasy premium są samochodami, które oferują swoim użytkownikom bardzo dobre osiągi. Są one więc przeznaczone dla ludzi, którym zależy na wszystkich wspomnianych wyżej cechach.


Prezentowany samochód Buick LeSabre był produkowany w 1959-2000 przez przedsiębiorstwo Buick wchodzące w skład koncernu General Motors. Przez cały okres produkcji, na rynek wprowadzono osiem generacji tego samochodu. Były one dostępne w wielu wersjach nadwozia. W latach 1965-1969 zrezygnowano z produkcji wersji kombi. W 1977 roku zdecydowano się na zmniejszenie wymiaru pojazdu, który był dostępny w wersji coupe, sedan, a także kombi. Opisywany samochód był najdłużej i najlepiej sprzedającym się modelem Buicka.


Najnowsza generacja pojazdu Buick LeSabre była produkowana w latach 2000-2005. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś. Moc przenoszona była na układ napędowy przy pomocy 4-biegowej, automatycznej skrzyni biegów. Auto było wyposażone w silnik o pojemności 3.8 litrów. Taka jednostka napędowa zapewniała moc na poziomie 205 koni mechanicznych oraz moment obrotowy na poziomie 312 Nm.

Polska

Buick Le Sabre - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Buick Le Sabre w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt