Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Buick Regal

 • Buick Regal

  Buick Regal ZAPRASZAM DO KONTAKTU

  16000
  Rok produkcji:
  1988
  Przebieg:
  190000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  126 KM
  Poj. silnika:
  2817 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Buick Regal to samochód średniej wielkości produkowany w latach 1973-2004 przez firmę Buick, która należy do koncerny General Motors. W 2008 roku wznowiono produkcję, która trwa do dziś. W Chinach auta te są również nadal produkowane od 2002 roku. W latach 1973-1979 samochód ten był produkowany jako auto luksusowe, czyli przeznaczone dla osób, którym zależy nie tylko na bardzo dobrych osiągach, ale również na komfortowym wnętrzu. Samochody tego typu mogą być stosowane jako auta rodzinne, które radzą sobie bardzo dobrze na długich, a także krótkich trasach. Oczywiście modele te były przeznaczone dla bogatych osób, którym zależy na najwyższej jakości użytkowanych przez nich pojazdów.


W latach 1980-2004 oraz od 2008 roku do dziś, pojazdy marki Buick Regal należały i należą do grupy pojazdów klasy średniej. Dzięki temu zwiększyło się grono ich odbiorców. Samochody te nadal posiadają rodzinny charakter, ponieważ zapewniają komfortowe warunki podróży dla wielu osób i radzą sobie świetnie na długich i krótkich trasach. Ich wyposażenie jest wysokiej jakości, jednak nie spełnia ono wymagań klasy premium oraz luksusowej. Mimo to można mieć pewność, że samochody te spełniają rygorystyczne wymagania stawiane przez wielu użytkowników aut rodzinnych.


Do dnia dzisiejszego powstało 5 generacji modelu Buick Regal. Różniły się one od siebie nie tylko wyglądem, ale również bogactwem wyposażenia, a także montowanymi jednostkami napędowymi. Z upływem lat charakteryzują się one coraz większą mocą, a także lepszymi osiągami.

Polska

Buick Regal - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Buick Regal w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt