Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Buick Enclave

buick enclave

Samochód o nazwie Buick Enclave to pojazd mechaniczny stanowiący połączenie pojazdu typu SUV łączącego w sobie cechy dynamicznego pojazdu przeznaczonego do użytkowania w normalnym ruchu drogowym. Opisywane auto jest cały czas produkowane od 2007 roku przez amerykański koncern General Motors. Jest to samochód, który spełnia wymagania osób, którym zależy na pojeździe wielofunkcyjnym, czyli takim który może służyć jako auto rodzinne, dynamiczny pojazd miejski, auto sportowe oraz terenowe. Dodatkowym atutem tego pojazdu jest fakt, że nie są mu straszne nierówne i dziurawe drogi. Warto dodać, że pojazd ten posiada luksusowe wyposażenie, dzięki któremu możliwa jest bezpieczna i wygodna jazda na krótkich i długich trasach.


Prezentowany pojazd Buick Enclave jest oferowany jako 4-drzwiowy SUV. Jest on wyposażony w napęd na przednią oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na ten rodzaj napędu odpowiada 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów. Dzięki swojej budowie oraz układowi zawieszenia, model Buick Enclave radzi sobie bardzo dobrze z jazdą po polnych drogach oraz w terenie charakteryzującym się niskim lub średnim poziomem trudności.


Opisywany samochód dysponuje zbiornikiem mogącym pomieścić 83,3 litrów paliwa. Samochód jest wyposażony w silnik V6 o pojemności 3.6 litra z czterema zaworami przypadającymi na cylinder. Opisywany silnik dysponuje wtryskiem, a jego maksymalna noc to 279 koni mechanicznych przy 6000 obrotach na minutę. Jeśli chodzi o maksymalny moment obrotowy to stoi on na poziomie 340 Nm przy 3200 obrotach na minutę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu buick enclave?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Buick Enclave jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Buick Enclave. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt