Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Buick Le Sabre

buick le sabre

Buick LeSabre to samochód osobowy, który należy do grupy pojazdów segmentu E. Są to samochody klasy premium, które charakteryzują się bogatym wyposażeniem oraz bardzo dobrymi osiągami. Auta tego rodzaju mogą być wykorzystywane jako samochody rodzinne, które zapewniają swoim użytkownikom, kierowcom i pasażerom bardzo wysoki poziom komfortu. Oprócz tego samochody te posiadają nowoczesne systemy i układy odpowiadające za bezpieczeństwo jazdy. Oczywiście auta klasy premium są samochodami, które oferują swoim użytkownikom bardzo dobre osiągi. Są one więc przeznaczone dla ludzi, którym zależy na wszystkich wspomnianych wyżej cechach.


Prezentowany samochód Buick LeSabre był produkowany w 1959-2000 przez przedsiębiorstwo Buick wchodzące w skład koncernu General Motors. Przez cały okres produkcji, na rynek wprowadzono osiem generacji tego samochodu. Były one dostępne w wielu wersjach nadwozia. W latach 1965-1969 zrezygnowano z produkcji wersji kombi. W 1977 roku zdecydowano się na zmniejszenie wymiaru pojazdu, który był dostępny w wersji coupe, sedan, a także kombi. Opisywany samochód był najdłużej i najlepiej sprzedającym się modelem Buicka.


Najnowsza generacja pojazdu Buick LeSabre była produkowana w latach 2000-2005. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś. Moc przenoszona była na układ napędowy przy pomocy 4-biegowej, automatycznej skrzyni biegów. Auto było wyposażone w silnik o pojemności 3.8 litrów. Taka jednostka napędowa zapewniała moc na poziomie 205 koni mechanicznych oraz moment obrotowy na poziomie 312 Nm.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu buick le sabre?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Buick Le Sabre jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Buick Le Sabre. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt