Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Lancia Delta

lancia delta

Samochód osobowy włoskiej produkcji znany pod nazwą Lancia Delta jest pojazdem zaliczanym do grona aut o charakterze kompaktowym. Oznacza to, że auto takie posiada zwartą konstrukcję, ale mimo to jest w stanie zapewnić bezpieczne i wygodne warunki jazdy dla 4-5 osób. Pojazd taki nadaje się do użytkowania jako auto rodzinne na dłuższych trasach, ale oprócz tego może być używane jako samochód przeznaczony do użytkowania w ruchu miejskim. Oznacza to, że opisywany model został stworzony głównie z myślą o użytkownikach poszukujących samochodu, który byłby używany w różnych celach.


Pierwszą generację modelu Lancia Delta produkowano w latach 1979-1994. Było to auto wytwarzane jako 5-drzwiowy hatchback. Model ten był wyposażony w sprzęt, którego zadaniem była poprawa poziomu wygody i bezpieczeństwa nawet bardzo długiej jazdy. Wytwarzano również wersje rajdowe tego modelu. Auto posiadało napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc była przenoszona na taki napęd przy pomocy skrzyni posiadającej 4 lub 5 biegów. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to opisywany samochód wyposażono w silniki o pojemności 1.3, 1.5 oraz 2.0 litra i mocy 78, 85 oraz 215 koni mechanicznych.


Lanica Delta II była produkowana w latach 1993-1999 jako 3 oraz 5-drzwiowy hatchback. Samochód ten również był bardzo dobrze wyposażony i różnił się od pierwszej wersji nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanym wyposażeniem. Auto tego typu posiadało napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną. Silniki 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra generowały moc na poziomie 75-193 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lancia delta?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lancia Delta jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lancia Delta. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt