Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lancia Thema

 • Lancia Thema

  Lancia Thema 286 KM , automat , bezwypadkowy

  119000
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  85000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  286 KM
  Poj. silnika:
  3604 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy, który istnieje na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Lancia Thema jest autem klasy średniej-wyższej. Innymi słowy można stwierdzić, że prezentowane auto zalicza się do grona pojazdów klasy premium. Charakteryzuje się ono przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób, które nie będą narzekać na dyskomfort, a także ciasnotę. Prezentowane auto zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, ale również bardzo dobre osiągi, dzięki którym nawet bardzo dalekie dystanse są pokonywane w sposób dynamiczny.


Opisywany model samochodu Lancia Thema był produkowany od 2011do 2014 roku. Auto tego rodzaju posiada nadwozie sedan z 4 drzwiami. W aucie tym zastosowano wiele elementów luksusowego wyposażenia, dzięki którym jazda samochodem była nie tylko komfortowa, ale również zachowany był najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy na krótszych oraz dłuższych trasach. Sprawi to, że nawet bardzo długie trasy nie będą nudne i niewygodne, a auto w ten sposób spełnia wymagania pojazdu rodzinnego.


Prezentowany 4-drzwiowy sedan Lancia Thema posiadał napęd na tylną oś. Moc była przenoszona na taki napęd przy pomocy 8-biegowej skrzyni automatycznej hydraulicznej. Oprócz tego dostępne były modele wyposażone w skrzynię automatyczną posiadającą 5 przełożeń. W samochodach marki Lancia Thema stosowane były silniki benzynowe o pojemności 3.6 litra o mocy 292 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne były modele wyposażone w silniki wysokoprężne o pojemności 3.0 litra oraz mocy 190 oraz 224 koni mechanicznych.

Polska

Lancia Thema - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lancia Thema w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt