Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lancia Phedra

 • Lancia Phedra

  Lancia Phedra automat , minibus , serwisowany

  15400
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  191000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  108 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Lancia Phedra to samochód typu van, który charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie 5, a nawet 7 osób. Jest to więc idealny pojazd dla dużych rodzin oraz zorganizowanych grup pasażerów. Model ten nadaje się nie tylko do użytku prywatnego, ale również wiele firm korzysta z niego jako z taksówki lub pojazdu do transportu krajowego i międzynarodowego na długich dystansach. Pojazd zaprojektowano z myślą nie tylko o rodzinach, ale również o osobach, które cenią sobie odpowiednią dynamikę, a także komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Opisywany samochód Lancia Phedra był produkowany w latach 2002-2010 jako auto z nadwoziem 5-drzwiowym. Przestrzeń bagażowa i jej pojemność są uzależnione od tego czy pojazdem jedzie 5 czy 7 osób (2 dodatkowe fotele są montowane w razie potrzeby w tylnej części auta). W skład wyposażenia wchodzi wiele różnych elementów, dzięki którym podróż jest bezpieczna i wygodna nawet na długich dystansach. Oczywiście rodzaje zastosowanego wyposażenia różniły się w zależności od wybranej wersji pojazdu: Argento, Oro lub Platino.


Lancia Phedra to samochód, w którym zastosowano napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy 4 i 6-biegowych skrzyń automatycznych, a także 5 i 6-biegowych przekładni manualnych. Silniki benzynowe 2.0 oraz 3.0 litra zapewniały moc na poziomie 136 i 204 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla o pojemności 2.0 i 2.2 litra generowały moc 109-170 koni mechanicznych. Pozwalało to na dynamiczne i szybkie pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów.

Polska

Lancia Phedra - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lancia Phedra w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt