Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Lancia Kappa

lancia kappa

Lancia Kappa to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy premium. Było to więc auto charakteryzujące się dużą przestronnością pozwalającą na komfortowe i bezpieczne przewożenie 5 osób. Auto tego typu doskonale spełniało zadania pojazdu rodzinnego. Oprócz tego samochód ten charakteryzował się bardzo dobrymi osiągami oraz bogactwem wyposażenia, którym ustępował jedynie modelom aut luksusowych. Oznacza to, że pojazd ten został wyprodukowany z myślą o bogatszych użytkownikach poszukujących pojazdu mechanicznego zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla siebie oraz swojej rodziny.


Prezentowane auto Lancia Kappa było produkowane w latach 1994-2001 jako 2-drzwiowe coupe, 4-drzwiowy sedan oraz 5-drzwiowe kombi. Samochód ten był wyposażony w bardzo wiele różnych elementów, takich jak na przykład klimatyzacja, ksenonowe oświetlenie, samodzielnie regulujące się zawieszenie, poduszki powietrzne, elektryczne lusterka (elektryczna regulacja, składanie, rozkładanie i ogrzewanie). Elementy takie odpowiadały za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.


Opisywane auto Lancia Kappa dysponowało napędem na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 4 przełożenia. Dostępne były również modele wyposażone w 5-biegowe skrzynie o charakterze manualnym. Jeśli chodzi o napędzanie auta to stosowane w nim były silniki o pojemności 2.0, 2.4 oraz 3.0 litra. Moc maksymalna generowana przez takie jednostki napędowe to poziom 124-220 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lancia kappa?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lancia Kappa jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lancia Kappa. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt