Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Lancia Lybra

lancia lybra

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Lancia Lybra jest pojazdem zaliczanym do grona samochodów klasy średniej. Jest to więc auto, które charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5 osób, więc pojazd taki może być użytkowany jako samochód o charakterze rodzinnym. Dysponował on wyposażeniem, dzięki któremu nawet długa i daleka podróż nie była niewygodna ani nużąca. Oznacza to, że pojazd stworzono z myślą o ludziach poszukujących niedrogiego, ale komfortowego i dobrze wyposażonego auta dla siebie, a także swoich rodzin.


Opisywany model Lancia Lybra włoskiego samochodu był produkowany w latach 1999-2005 w Turynie. Pojazd ten produkowano jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Był to jeden z najlepiej wyposażonych samochodów zaliczanych do klasy średniej. W skład wyposażenia wchodziły elementy takie jak poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, ABS, elektryczne lusterka, nawigacja oraz wiele innych urządzeń i systemów, które odpowiadają za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy zarówno na krótkich, jak również na długich dystansach.


Opisywany samochód marki Lancia Lybra to auto, w którym zastosowano 5-biegową skrzynię manualną, a także 4-biegowy automat odpowiedzialny za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Silniki benzynowe o pojemności 1.6-2.0 litra zapewniały moc na poziomie 103-150 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla o pojemności 1.9 oraz 2.4 litra generowały moc na poziomie 105-150 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lancia lybra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lancia Lybra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lancia Lybra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt